Skip to main content
x 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
1.510 kez izlendi
Gelinim Mutfakta 129. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 129. Bölümde gün birincisi kim oldu? / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 129. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 129. Bölümde Bilge Hanım, gelini Gonca'ya dijital yemek kitabı veren Ezgi'ye stüdyoya girerek çok sert tepki gösterdi!
Gelinim Mutfakta 129. Bölümde Bilge Hanım, gelini Gonca'ya dijital yemek kitabı veren Ezgi'ye stüdyoya girerek çok sert tepki gösterdi!

Ezgi, güne başlarken Gonca'ya dijital yemek kitabı hediye etti. Gonca, bu hediyeyi kabul etti. Bilge Hanım ise, bu hediyenin verilişini kötü niyet olarak değerlendirdi ve çok öfkelendi. Kaynanalar odasından kalkıp bir hışımla stüdyoya girdi. "Ne yapıyorsun sen? Ne yaptığını sanıyorsun sen?" diye Ezgi'ye tepkisini gösterdi. Bilge Hanımı stüdyoda gören gelinler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Ezgi "Ne yapıyorum ben? Öğretmenim ne yaptım?" diye alaylı yaklaşınca Bilge Hanım daha da sinirlendi. İkili arasında geçen tartışmadan sonra olay kaynanalar odasına sıçradı. Bilge Hanım, Ezgi'nin verdiği dijital yemek kitabını "Reyhan Hanım bu size!" diyerek Reyhan Hanıma verdi ve "Bu kadar yıllık hanımsınız, gelini yetiştirdiğinizi söylüyorsunuz, hamur açmayı bilmiyorsunuz! Bu hediye ile çok güzel hamur açmayı öğrenirsiniz!" dedi. Reyhan Hanım yine kendine has tavrı ile Bilge Hanıma cevap verdi. Bilge-Reyhan atışması ise, Ezgi'nin kendi taklidini yapması ile daha da hararetlendi!...