Skip to main content
 

Eylül Öztürk ile Hey Anne 10. Bölüm Özeti

Programın bu bölümüne annelik tecrübelerini aktarmak için Melis Kaygılaroğlu konuk oluyor.

Eylül Öztürk ile Hey Anne 10. Bölüm Özeti
Eylül Öztürk ile Hey Anne 10. Bölüm Özeti

Kanal D’nin yapımcılığını PH Yapım Hülya Sepken'in üstlendiği, eğlence ve bilginin bir arada olduğu programı “Eylül Öztürk ile Hey Anne” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Eylül Öztürk’ün eğlenceli sunumu ile ekrana gelecek olan programın bu bölümüne annelik tecrübelerini aktarmak için Melis Kaygılaroğlu konuk oluyor. Nasıl bir eş ve anne olduğunu, nasıl olunmaması gerektiğini izleyiciler ile paylaşıyor.

Zayıflığı ile bilinen Eylül Öztürk Hey Anne seyircisi için konusunda uzman diyetisyene gidip gebelikte diyet ve zayıflama ile ilgili tüm detayları öğreniyor. Ünlü isimlerin doğum fotoğrafçılığını yapan Dilan Polat da bu hafta Hey Anne’ye konuk olan isimlerden.

Eylül Öztürk ile eğlenceli bir sohbet gerçekleştiren Polat, gebelikte bakım ve güzellik ile ilgili tüm merak edilenleri anlatıyor. Her anne ve babanın güncel sorunu olan çocukların tablet kullanımı hakkında püf noktaları psikolog Cihan Aydın tarafından izleyiciler ile paylaşıyor.

Tüm anne ve babaların sorularına cevap bulacağı program “Eylül Öztürk ile Hey Anne!” Cumartesi saat 08.45’te Kanal D’de.