Skip to main content
 

Çok Güzel Hareketler 2 - 6. Bölüm özeti

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümü ile pazar akşamı 19.45'te Kanal D'de!

Çok Güzel Hareketler 2 - 6. Bölüm özeti
Çok Güzel Hareketler 2 - 6. Bölüm özeti

Otobüs şoförü olmak isteyen Sefer, İETT'ye başvurur. Sonrasında yapılan testte kendisinin değişimine inanamaz.

Hayali hep açık denizlerde kaptan olmak olan ama bunu başaramayan Ercüment, gençliğinden beri hayal ettiği unvana kavuşamamıştır. Ancak şehir içi vapur kaptanı olabilmiştir.

Feride ve Ahmet sürekli birbiriyle didişir, tartışmanın sonunda Ahmet, boşanalım der. Bunu duyan İlhan onların boşanmaması için onlara oyun oynar. Aile bireyleri İlhan’ın yaptıkları karşısında şaşkınlıklarını gizleyemez.

Ezgi, Begüm, Gözde ve Sema tiyatro seçmesi için hazırlanırlar. Fakat hazırlandıkları seçme bir koyun seçmesidir. Cemile’nin gelmesi ve yaptıkları karşısında herkes şaşkınlık yaşar.

Çok Güzel Hareketler 2 - 6. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle pazar akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!   Tüm resimler

Can, okulda arkadaşına kötü davranmıştır. Müdür Can’ın anne babasını okula çağırmıştır. Anne ve baba okula geldiklerinde müdürün şaşkınlığı iki katına çıkar.

Anıl ve Buse köydeki arsaları için amcalarının yanına gelir. Arsayı satmak isterler, fakat amca arsayı daha öncesinde satmıştır. Arsayı görmeye gitmemek için bütün gün ellerinden geleni yaparlar. Gece yaşananlar, sonunda Anıl ve Buse’nin kaçıp gitmesine neden olur.

Arif Kiev’den İstanbul’a dönmek için havaalanında beklemektedir. Ziya’nın yanına gelmesi ile sohbet etmeye başlarlar, uçağın ertelenmesi ile beraber Arif ve Ziya’nın macerası başlar.

Çok Güzel Hareketler 2 - 6. Bölüm Fragmanı - 2

Çok Güzel Hareketler 2 - 6. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Çok Güzel Hareketler 2 - 6. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Eğlenceli skeçleri ve yeni bölümüyle 17 Mart Pazar akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!   Hemen izle

Bir hastanenin acil servisinde yaşanan kalabalık, herkesin öncelik istemesi doktorun bu duruma alışık olması yeni başlayan asistanın bu yaşadıkları kafasının karışmasına neden olur. Sonsuz tahammül parolasıyla yola çıkan asistan tahammül sınırlarını aşmaktadır. Televizyon programında yaşananlar kahkahalar yaratacak. Konukların saçma istekleri Tahsin amcanın tepkileri şaşkınlık yaratacak.

Birbirinden eğlenceli skeçler ve çok daha fazlası Pazar akşamı saat 19.45’te Çok Güzel Hareketler 2!