Skip to main content
 

Çok Güzel Hareketler 2 - 59. Bölüm özeti

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler, yeni bölümüyle ile pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Çok Güzel Hareketler 2 - 59. Bölüm özeti
Çok Güzel Hareketler 2 - 59. Bölüm özeti

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin bu haftaki konuğu Yıldız Tilbe...

Tilbe, programda yer alan Tarkan skecinde Melanie Trump olarak sahneye çıkacak. Çekimler esnasında eğlenceli anlara sahne olan bu görüntüler izleyicilere de keyifli dakikalar yaşatacak. Ayrıca Yıldız Tilbe şarkıları ile de programa renk katacak.

Çok Güzel Hareketler 2 - 59. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin bu haftaki konuğu Yıldız Tilbe! Tilbe, programda yer alan Tarkan skecinde Melanie Trump olarak sahneye çıkacak.   Tüm resimler

Haftanın skeçleri:

Rockçılar ve arabeskçilerin kıyasıya rekabeti, istemeden istenen kızın istenememe töreni, pamuk prenses ve yedi cüceler masalının alt yapı yorumu, “Açın Kapıyı” skecinde lohusal hareketler, Tarkan’ı düştüğü tuzaktan kurtaran Yıldız Tilbe, annesiyle duygu yüklü anlar yaşayan gencin sıcacık hikayesi ve çok daha fazlası Çok Güzel Hareketler 2’de.

Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümü ile 25 Ekim Pazar akşamı Kanal D’de...