Skip to main content
 

Çok Güzel Hareketler 2 - 45. Bölüm özeti

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak Bahıt’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümü ile pazar akşamı ekrana geliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 - 45. Bölüm özeti
Çok Güzel Hareketler 2 - 45. Bölüm özeti

Oyuncuların ilk kez hem sahnede oyuncu hem de salonda seyirci oldukları bölümde, skeç aralarında gerçekleşen usta çırak sohbetiyle birbirinden komik anlar da yaşanıyor.

Çok Güzel Hareketler 2 - 45. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümü ile pazar akşamı 20.00'de ekrana geliyor.   Tüm resimler

Haftanın skeçleri:

Eşlerinden ayrılan ve yeni bir birlikteliğe yelken açan Alev ve Ferhat mutluluğa yelken açabilecek mi? Dardan Adamlar’a yeni giyim tarzıyla kim meydan okuyacak? Oğlunun öğretmeni tarafından okula görüşmeye çağrılan bir annenin yapacakları! Evlenme teklifi seçenekleri arasında seçeneksiz kalan gencin dramı, kombi bozulan eve usta çağrılmaz da ne çağrılır? Patronunun gözünü boyamak için kendisine sahte eş bulan adam ve terse dönen plan, dedesi ve babasına emanet bırakılan çocuğun sevgi dolu ebeveynleri ve çok daha fazlası, Çok Güzel Hareketler’in kahkaha dolu yeni bölümde ekranda. 

Çok Güzel Hareketler 2 - 45. Bölüm Fragmanları:

Çok Güzel Hareketler 2, atölyeden yeni çıkan skeçleriyle pazar akşamı saat 20:00’de Kanal D’de!