Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 (87. Bölüm) / 30.05.2021


3.981 kez izlendi
Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle her pazar 20.00'de Kanal D'de!
Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle her pazar 20.00'de Kanal D'de!

Çok Güzel Hareketler 2'nin bu hafta ekrana gelecek bölümünün skeçleri şöyle; Ailemizin kızını istemeye geleceklerdir. Fakat baba kızını vermek istemez ve görünmez olmayı diler. Babanın dileği kabul olur. Baba görünmez olduğu için istemeye gelenlerin her istediğini yapar. Şirket olarak kamp yapmaya giden arkadaşlar kaybolduklarını zanneder. Herkes panikle nasıl kurtulacaklarını düşünür. Kamp alanına gelen bir kişi köyde olduklarını ve biraz ileri de köyün meydanı olduğunu söyleyince kimse şaşkınlığını gizleyemez. Metin Atakan ile artık Batuhan’ın kendi evinde kalması gerektiğini konuşurlar. Bu durumu Batuhan’a skeç fikri ile açıklamak isterler. Aralarında yaşanan diyaloglar herkesi kahkahalara boğdu.

Evin boş olduğunu düşünen aile bireyleri eve arkadaşları ile gelir. Her kapının açılmasında evde olanlar saklanır ve diğerlerinin konuşmalarını yanlış anlarlar. Onur’un ailesi çalışmamasından şikayetçidir. Onur keşke dünyanın başka bir yerinde doğsaydım hayatım daha farklı olur diye düşünür. Onur başka zamanlarda başka ailelerin çocukları olduğunu hayal eder. Onur’un hayal yolculuğu herkesi eğlenceye boğacak. Cesur maç önceki hakem odasında uyuya kalmıştır. Cesur’un gördüğü rüya herkesi şaşkına çevirecek.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...