Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 (85. Bölüm) / 16.05.2021


3.332 kez izlendi
Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle her pazar 20.00'de Kanal D'de!
Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle her pazar 20.00'de Kanal D'de!

“Çok Güzel Hareketler 2”nin bu hafta ekrana gelecek bölümünün skeçleri şöyle; Belgesel kuşağımızın bu haftaki konusu, yasaklar; sokağa çıkma yasağına uymayanların ilk durağı kontrol noktaları olur. Orhan yazlık almak için bankadan kredi çeker. Fakat krediyi coinlere yatırır ama coin sahibinin kaçması üzerine bütün parayı kaybeder. Orhan’ın arkadaşı Mithat’ın eve para dolu çanta ile gelmesi üzerine ortalık karışır.

Yasaklardan dolayı yurttan çıkamayan gençlerimiz ders çalışmaya karar verir. Ahmet de biraz uyuyup ders çalışmaya karar verir. Fakat rüyasında 2050 yılında olduklarını hala öğrenci ve pandeminin devam ettiğini gören Ahmet’in rüyası kahkahalar yaratacak. Baba Günay’ın hiçbir şeyi önemsememesi aile içerisinde gerginlik yaratır. Bu duruma artık dayanamayan eşi Suzan evi terk etmek ister. Günay ailesinin evden gitmemesi için neden bu şekilde davrandığını açıklamak zorunda kalır. İsmet kız arkadaşına sürpriz yapacaktır. Bunu öğrenen kız arkadaşı İsmet’e öyle bir sürpriz yapar ki İsmet ava giderken avlanır. Cengiz arkadaşı Birkan’dan borç ister. Birkan borç vermek istemez. Cengiz sonunda Birkan’ı ikna eder. Cengiz’in ne için borç istediği herkesi çok şaşırtacaktı.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...