Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 (82. Bölüm) / 25.04.2021


4.292 kez izlendi
Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle her pazar 20.00'de Kanal D'de!
Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle her pazar 20.00'de Kanal D'de!

“Çok Güzel Hareketler 2”nin bu hafta ekrana gelecek bölümünün skeçleri şöyle; Bebeklerimiz reklam çekimine gelir. Başrol bebeğin Kinyas olması diğer aileleri şaşırtır. Yönetmenin başrolü değiştirmesi ile Kinyas sinirlenir.

Eren işi bırakmıştır ve babasına söylemesi için annesinden yardım ister. Safiye Eren’i idare etmek için İsmail’e yalan söyler. Fakat sonrasında İsmail’in yalanın ortaya çıkması işleri karıştırır. Youtuberlarımız huzurevinde çekim yapmaya gider. Yaşlılarımız ile röportaj yapmak ister. Yaşlılarımızın gençliklerinde söylemediklerini, yapamadıkları olayları kahkahalar ile izleyecekseniz.

Salim bu sefer ailesi ile beraber deniz kenarında satış yapar. Atilla’nın ailesi ile beraber balık tutmaya gelmesi üzerine ortalık karışır. Kerem sevdiği kıza bir türlü açılamaz. Arkadaşları kendisine yardım etmeye çalışsa da fayda etmez. Kerem’e oynadıkları son oyun ile Kerem kendini tutamaz ve sonunda duygularını itiraf eder. Bugünkü belgesel kuşağımızda yalan ele alınacak. Kimsenin sevmediği ama herkesin bir şekilde yeri geldiğinde söylediği yalanlarla daha çocuk yaşta tanışıyoruz.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...