Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 (76. Bölüm) / 14.03.2021


4.969 kez izlendi
Genel sanat yönetmeni ve yönetmeni Yılmaz Erdoğan’ın, yeni film projesi nedeniyle bir süre bulunamayacağı dönemde BKM Mutfak’ın takım kaptanlarından Eser Yenenler Çok Güzel Hareketler 2 ekibiyle pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de!
Genel sanat yönetmeni ve yönetmeni Yılmaz Erdoğan’ın, yeni film projesi nedeniyle bir süre bulunamayacağı dönemde BKM Mutfak’ın takım kaptanlarından Eser Yenenler Çok Güzel Hareketler 2 ekibiyle pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2”nin bu hafta ekrana gelen bölümünün skeçleri şöyle; Mertcan hayali arkadaşı Erdem ile yemek yemektedir. Bu durumu gören baba Mertcan’a hayali arkadaş olmayacağını anlatmaya çalışır. Mertcan’ın davranışları ve yaptıkları babasını korkutur. Ailemiz sürekli sınavların ertelenmesi yüzünden sıkıntı yaşar.  Ailemize sınav ile ilgili gelen mesajlar panik yaşatır. En son çocukların evde sınava gireceğini duyan aile şaşkınlık yaşar. Çetin oto sanayide çalışmaktadır. Arabasını tamire getiren kıza aşık olmuştur. Kızın arabayı almaya geleceği gün iş kıyafetlerini giymeyip şık giyinmiştir. İş yerindeki arkadaşları bu duruma şaşırır.  

Hilmi skeç yazmaya çalışmaktadır. Anne ve babası ona yardım etmek ister. Hilmi onları dinlemez. Fatma gelir ve Hilmi ile skeç yazacaktır. Fatma en son Hilmi’nin anne babasının yaptıklarını yazmayı teklif eder. Hilmi yazmak istemese de Fatma Hilmi’yi ikna eder. Özlet ve Timur’un çocukları olmuştur. Çocuklarına bakması için dadı ilanı verirler. İlanı görüp gelenler istedikleri özelliklere sahiptir. Fakat son gelen dadının erkek olması diğer dadı adaylarından daha fazla bilgili olması aileyi şaşırtır. Timur erkek dadıya karşı çıksa da aralarında yaşananlar kahkahalar yaratacak. Erkek lisesine kız öğrencilerin gelmesi okulda kaos yaratır. Kızların sınıfa gelmesi ile sınıfta yer tartışması yaşanır. Fakat daha sonradan iki kız öğrencinin gelmesi ile erkek öğrenciler şanslarının arttığını düşünür. Ersin babasının arabası ile kaza yapar. Polisin gelip ruhsat sahibini çağıracağını söylemesi ile Ersin panik yapar. Arabayı babasından gizli aldığını ve babasının kızacağını söyler. Babasının gelmesi ile ortalık karışır.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...