Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 (74. Bölüm) / 21.02.2021


4.918 kez izlendi
Genel sanat yönetmeni ve yönetmeni Yılmaz Erdoğan’ın, yeni film projesi nedeniyle bir süre bulunamayacağı dönemde BKM Mutfak’ın takım kaptanlarından Eser Yenenler Çok Güzel Hareketler 2 ekibiyle pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de!
Genel sanat yönetmeni ve yönetmeni Yılmaz Erdoğan’ın, yeni film projesi nedeniyle bir süre bulunamayacağı dönemde BKM Mutfak’ın takım kaptanlarından Eser Yenenler Çok Güzel Hareketler 2 ekibiyle pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Pandemi koşullarında Ayşegül evden çalışmaktadır. Fakat evde eşi ve çocuğunun sürekli konuşması toplantıya dahil olmaları Ayşegül’ü zor durumda bırakır. Hilmi kız arkadaşı Selin ile sinemada Selin’in babasına yakalanır. Selin’in babası mafya olduğu için Hilmi kurtulmak için kendi babasının da mafya olduğunu söyler. Selin’in babasının Hilmilere gelmesi ile ortalık karışır. Ailenin kapısının önüne bırakılan çiçekler ailede merak uyandırır. Evin kızı çiçeklerin kendisine geldiğini zanneder. Anne ise çiçekleri babasının kendisine yolladığını zanneder. Babanın gelip olayı çözmek istemesi olayları karıştır.

Ferhat ve Alev’in bebekleri olacaktır. Alev Ferhat’ın bebeğin cinsiyetini öğrenmesi için babyshower düzenler. Yumuşan ve Rümeysanur kardeş fikrine alışamaz ve bebeği kıskanırlar. Yumuşan ve Rümeysanur partiyi bozmak için ellerinden geleni yaparlar. Hamide ve Nurettin’in oğulları kırk yaşındadır. Nurettin oğlu Tonguç’un evlenip evden gitmesini ister. Anne ise sürekli oğlunu savunur. Tonguç’un çocukluk aşkı Ecem’in gelmesi ile her şey değişir. Akif ve Muzaffer lüks bir otomobil galerisine giderler. Akif ve Muzaffer’in giyim tarzlarından kimse onlarla ilgilenmez. Kendileri ile ilgilenmeleri için yalan söyleyip çok zengin olduklarını ve yüz filoluk bir araç satın alacaklarını söylemeleri üzerine herkes etraflarında pervane olur. Hakan sürekli komalık olana kadar içki içer. En son arkadaşları ona bir oyun oynamaya karar verir. Hakan hastanede ayıldığında kendisine iki yıldır komada olduğunu söylerler. Hakan şaşkınlıktan sonra ailesini kız arkadaşını sorar. Arkadaşlarının Hakan’a söyledikleri herkesi şaşkına çevirir.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!