Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 (71. Bölüm) / 31.01.2021


3.806 kez izlendi
Genel sanat yönetmeni ve yönetmeni Yılmaz Erdoğan’ın, yeni film projesi nedeniyle bir süre bulunamayacağı dönemde BKM Mutfak’ın takım kaptanlarından Eser Yenenler Çok Güzel Hareketler 2 ekibiyle Kanal D'de!
Genel sanat yönetmeni ve yönetmeni Yılmaz Erdoğan’ın, yeni film projesi nedeniyle bir süre bulunamayacağı dönemde BKM Mutfak’ın takım kaptanlarından Eser Yenenler Çok Güzel Hareketler 2 ekibiyle Kanal D'de!

Oğlunun kız arkadaşı ile tanışmak isteyen anne kızı hamama çağırır. Hamamda yaptıkları kızın canına tak eder ve kendisini böyle tanıyamayacaklarını söyler. Satılmış ve Şaibe internette tanışmıştır. Birbirlerine isimleri dahil her şeyi yalan söylemişlerdir. Kafede buluştuklarında her şey ortaya çıkar. İnternette dolaşan baba tüm sitelere üye olmuştur. Bir anda çanta dolusu ile gelen adam sitelerinden on milyon dolar kazandıklarını söyler ve bir sürü kağıda imza attırır. Sonradan anlaşılır ki gelen paralar sahtedir ve imzaladığı evraklar ile tüm her şeyini kaybeder.

Pandemi sürecinde restoranların kapanması ve internet üzerinden siparişlerin artması üzerine Yiğit ve Cem internetten yemek söylemiştir. Yemeklerin çok hızlı gelmesi ve sipariş verdikleri yerden promosyonlar gelmesi üzerine şaşırırlar. Yeni taşındıkları eve yerleşmeye çalışan ailemiz eve gelen hayalet ve kurt adamın gelmesine aldırış etmez ve onları yemeğe davet ederler. Ailenin korkmaması hayalet ve kurt adamı şaşırtır.

Ezgi ve Ahmet tesadüf eseri tanışırlar. Ahmet ilişkileri ilerledikçe Ezgi’ye evlenme teklif etmeye karar verir. Fakat Ezgi’nin hayalleri başka olduğu için yolları ayrılır. Yıllar sonra Ahmet’in düğününde karşılaşırlar. Yusuf’un karısı vefat etmiştir. Fakat eşinin öldüğünü kabul etmeyen Yusuf’u çocukları hastaneye yatırmaya karar verir. Dükkanlarının önünde tavla oynayan esnafımız sansürcüler tarafından eleştirilir. Fakat televizyonlarda o kadar yaşanan olaylar sonucu hiç bir şey sansürlenmezken esnafımız bu durumdan rahatsız olur.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!