Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 (41. Bölüm) / 19.02.2020


42.493 kez izlendi
Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümüyle çarşamba akşamı 20.00'de yayınlanan yedi skeçten oluşan 41. Bölümüyle izleyicileri yine eğlenceli anlar yaşatıyor!
Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümüyle çarşamba akşamı 20.00'de yayınlanan yedi skeçten oluşan 41. Bölümüyle izleyicileri yine eğlenceli anlar yaşatıyor!

Bu haftanın ilk skeci olan "Seviyorum ama kimi" skecinde; Fikret’in annesi Mükerrem’i istemeye gelmişlerdir. Fikret çok sinirlenir ve bu işin olmayacağını söyler. Osman ısrar etse de Fikret’i ikna edemez. Mükerrem oğlu Fikret’e kendisini evlendirmez ise kaçacağını söyler. Sonrasında yaşananlar kahkahalara yol açar. "Mahalle katkısı 7" Funda artık evlenmek istediğini Seko’ya söylemiştir. Fakat mahalle bakkalı Bülent kirayı ödemeyemediği için zor durumdadır. Seko Funda’ya yüzük almak yerine bakkal Bülent’in borcunu ödemeye karar verince Seko ve Funda arasında komik diyaloglar yaşanır. "Ev boş dimi?" skecinde aile fertleri hep birlikte evden çıkar. Fakat anne babalarını atlatıp okuldan kaçan Ahmet Hilmi ve Ayşegül arkadaşları ile gelir. Ahmet Hilmi ve Batu önce gelir. Ayşegül arkadaşı Ceren’in geldikleri sırada Ahmet Hilmi sesleri duyar ve saklanır. Evi boş zanneden Ayşegül arkadaşı ile planlar yapar. Fakat babanın ve daha sonra annenin gelmesi ile ortalık iyice karışır. 

Evliya, Atakan ve Safa'nın başına gelenler bu defa çok farklı. Safa hoşlandığı Sıdıka'ya aşkını itiraf edemeyince Atakan'ın başını belaya sokar. İşte Gerzek aşk karşınızda! Bu haftanın en eğlenceli skeçlerinden biri olan "Ejderim biçim biçim" skecinde kung fu hocası ve ondan eğitim almak isteyenlerin diyalogları herkesi kahkahaya boğacak! "Kuşak atışması 3" skecinde ise bir dedenin marjinal ruhlu torunu ve arkadaşlarının yaşadıkları maceralar herkesi hem eğlendirecek hem de oldukça güldürecek! Burak'ın üvey babası Rafet ve karne günü yaşananlar herkesi güldürecek, Rafet ise Burak'a kendisini baba olarak kabul ettirmek için fazlasıyla mücadele ettiği "Üvey babam ve oğlu" skeci ve çok daha fazlası Çok Güzel Hareketler 2'de!

Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümü ile çarşamba akşamı 20.00’de Kanal D’de.