Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
9.218 kez izlendi
Birinci Kagawa şenlikleri!

Birinci Kagawa şenlikleri! / Özel Klipler

Çocuklar Duymasın 70. Bölümde, Hüseyin ve Şükrü girişimlerine bir yenisini daha ekliyor. Bu defa lisansı olmayan ürünleri satan ikilinin, yine başına gelmeyen kalmıyor.   Hemen izle


Çocuklar Duymasın 70. Bölümde, uzun zamandır Meltem'i tehdit eden ve buluşmak isteyen Gece isimli kişi sonunda ortaya çıkıyor!
Çocuklar Duymasın 70. Bölümde, uzun zamandır Meltem'i tehdit eden ve buluşmak isteyen Gece isimli kişi sonunda ortaya çıkıyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde, Meltem ve Haluk beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalıyor... Bir süredir kim olduğu belli olmayan Gece isimli kişi, Meltem'i tedirgin eder. Meltem'le görüşmek isteyen Gece ona bir video gönderir ve buluşmaya çağırır. Polise haber vermemesi konusunda da Meltem'i tahdit eden Gece herkesi tedirgin eder. Meltem, durumu yine Gönül'le paylaşır. Gece'nin buluşma talebini kabul etmeyen Meltem, bu konuda asla geri adım atmaz. Meltem'den gelen bu hamle üzerine gemileri yakan Gece soluğu onun evinde alır. Meltem evde yokken gelen Gece, kendini Meltem'in üniversiteden arkadaşı olarak tanıtır. Haluk ve Emine ise onun için güzel bir akşam yemeği hazırlar. Bütün bunlardan habersiz olan Meltem bir anda karşısında Gece'yi bulur... Peki şimdi ne olacak?