Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
13.704 kez izlendi
Çocuklar Duymasın 67. Bölüm Fragmanı yayında! Haluk, bir yanlış anlama sonucu hırsızlıkla suçlanıyor!
Çocuklar Duymasın 67. Bölüm Fragmanı yayında! Haluk, bir yanlış anlama sonucu hırsızlıkla suçlanıyor!

Tuna, Haluk'a ceket hediye eder. Özellikle de ceketin o gün Haluk'un üzerinde kalmasını tembihler. Fakat Tuna'nın hediye ettiği ceketin arka kısmında mağazalarda hırsızlıkların önlenmesi için konulan güvenlik anahtarı kalmıştır. Haluk bu durumu farketmez ve ceketle dolaşmaya devam eder. Haluk'un farketmediği bu durum, çevresindekiler tarafından farkedilince olanlar olur. Herkes Haluk'un hırsızlık yaptığını düşünür. Hatta kleptomani hastası olabileceğini varsayarlar. Sultan Hanım dayanamaz ve Haluk'a bu konuyu açar. Haluk ise duydukları karşısında sinirden deliye döner.

Diğer yandan Hüseyin, iş konusundaki girişimciliğini bir adım öteye taşıyarak bu konuda kahvedekilere uygulamalı olarak ders vermeye başlar. İşin gösteri kısmı eğlenceli anlara sahne olur. 

Kadriye, Emine'nin kendisine zarar vermeye çalıştığından şüphelenir. Üst üste gelen tesadüfler ise Kadriye'nin düşüncelerini haklı çıkaracak cinstendir.

Meltem ve Gönül, Meltem'in başına musallat olan Gece lakaplı gizemli kişi hakkında polise şikayetçi olur. Delillerin arasına konulan mektubun bir örneği ise gözlerinden kaçarak evin içinde kalır. Durumu bilmeyen Haluk mektubu bulur ve Meltem'e ne olduğunu sorar. Meltem durumu Haluk'a anlatacak mı? Haluk'un tepkisi ne olacak?

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle çarşamba 19.45'te Kanal D'de!