Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
95.804 kez izlendi
Camdaki Kız 6. Bölüm Fragmanı yayında! Sedat ve Nalan'dan sürpriz hamle!
Camdaki Kız 6. Bölüm Fragmanı yayında! Sedat ve Nalan'dan sürpriz hamle!

Camdaki Kız 6. Bölüm Fragmanı yayında! Sedat ve Nalan'dan sürpriz hamle!

Feride'nin tüm dünyaya karşı olan güvensizliği Nalan'ı sıkıştırmaya devam eder. Annesinden korkarken bir taraftan da kendisine yeni bir hayatın kapılarını açmaya çalışır. Rafet ise ailesinden habersizce bir hamle yapar. Nalan'a ait olacak bir arazi vereceğini söyler. Muzo dahil herkes bu duruma şaşkındır. Öte yandan Sedat çapkınlıklarına devam eder. Ancak Cana'nın da Sedat'a söyleyeceği birkaç söz vardır.

Tüm bunlar yaşanırken Sedat ve Nalan yakınlaşmaya başlar. Çıktıkları bir yemek Nalan için dönüm noktası olacaktır. Feride'nin endişeleri gerçek gerçekleşecek mi? Nalan ve Sedat ilişkisi nasıl bir ivme kazanacak?

Camdaki Kız yeni bölümüyle 20 Mayıs Perşembe 20.00'da Kanal D'de!

------------------------

Camdaki Kiz Episode 6 Trailer is streaming! A surprising move from Sedat and Nalan!

Feride's distrust in everybody in the world continues to overwhelm Nalan. She tries to turn over a new leaf in her life even though she is terrorized by her mother. Rafet takes a significant step behind his family’s back. Everybody is surprised at this, including Muzo. Meanwhile, Sedat continues to his adulterous behaviors. However, there is something that Cana reminds Sedat of.

In the meantime, Sedat and Nalan start to get closer to each other. A lunch date with Sedat will be the turning point for Nalan. Will Feride’s concerns turn out to be true? In what way will Nalan and Sedat’s relationship end up?

Camdaki Kiz returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!