Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
8.724 kez izlendi
Evlerini kaybettiler!

Evlerini kaybettiler! / Özel Klipler

Bodrum Masalı 21. Bölüm'de; Yıldız ve çocukları, Evren'in borçlarını ödeyememesinden dolayı yaşadıkları evlerini kaybediyorlar!   Hemen izle


Bodrum Masalı 21. Bölüm'de; Uzay müdavimi olduğu ''bod-pi'' yi kurtarmak için kollarını sıvıyor! Uzay'ın şeytani planı ne olacak?
Bodrum Masalı 21. Bölüm'de; Uzay müdavimi olduğu ''bod-pi'' yi kurtarmak için kollarını sıvıyor! Uzay'ın şeytani planı ne olacak?

Aslı'nın annesini bulmak için büyük uğraş veren Uzay, bu konuda başarılı olmuştu. İzmir'e annesi ile yüzleşmek için giden Aslı ile Ateş gerçekle yüzleşmiş; sandıkları kadının Aslı'nın annesi olmadığını öğrenmişlerdi. Yapmış olduğu yardımlarla başta Aslı ve Ateş'in sempatisini kazanan Uzay, arkadaşları tarafından takdir edilmemekten müzdarip olur. Devamlı yemek için gittiği bod-pi'nin hemen yanında açılan pizzacı, Beytullah'ın moralini bozar. Arkadaş olabileceğini düşündüğü Aslı, Ateş, Kelebek ve Su'dan beklediği desteği göremeyen Uzay, Beytullah'ın her zaman yanında olmasından ötürü taraf değiştirir. Bod-pi'yi ayakta tutacak plan yaparken, pizzacıyı batırmak için şeytani yollara başvurur.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar