Skip to main content
x 
Bir Derdim Var’dan yeni tanıtım!11 Aralık

Bir Derdim Var’dan yeni tanıtım!

İlk bölümünden itibaren ele aldığı konularla dikkatleri üzerine çeken AyNA Yapım imzalı dizi Bir Derdim Var perşembe akşamı final bölümüyle ekrana gelecek. Final bölümünden yayınlanan yeni tanıtımda Genç Nilüfer’in geçmişte hocasıyla yaptığı konuşma dikkat çekerken Nilüfer, Ömer ve Kuzey’in Özge’yi kurtarmaya çalıştığı anlar heyecanı yükseltiyor.

Bir Derdim Var boşanmanın çocuklar üzerindeki etkisine odaklandı!08 Aralık

Bir Derdim Var boşanmanın çocuklar üzerindeki etkisine odaklandı!

Birce Akalay ve Mert Fırat’ı başrollerinde yer aldığı dizinin dün akşam yayınlanan beşinci bölümü parçalanmış ailelerde çocukların yaşadığı krizlere dikkat çekerek çözümün adresinin aile içi çatışmaların giderilmesi olduğunun altını çizdi.

Bir Derdim Var anne sevgisinin iyileştirici gücünü herkese gösterdi!01 Aralık

Bir Derdim Var anne sevgisinin iyileştirici gücünü herkese gösterdi!

Birce Akalay ve Mert Fırat’ı başrollerinde yer aldığı dizinin dün akşam yayınlanan dördüncü bölümü çocukluk travmalarının doğru müdahale ile çözümlenebileceğine ve geçmişin geleceğe ket vuramayacağının altını çizdi.

“Sen şizofrensin…”27 Kasım

“Sen şizofrensin…”

Bir Derdim Var gerek ele aldığı konuları gerekse karakter hikayeleri ile izleyicinin dikkatini çekmeye davam ediyor. Bu hafta ekrana gelecek bölümde Kuzey ve Kürşad’ın hikayeleri çok konuşulacak.

Bir Derdim Var annesiz büyüyen çocukların acısına odaklanıyor!24 Kasım

Bir Derdim Var annesiz büyüyen çocukların acısına odaklanıyor!

Birce Akalay ve Mert Fırat’ı başrollerinde yer aldığı dizinin dün akşam yayınlanan üçüncü bölümü annesiz büyüyen çocukların acısını merkezine alırken, erken çocukluk travmalarının ileriki yaşlarda nasıl sarsıcı etkileri olacağının altını çizdi.

Bitirim Kürşad izleyicileri ağlatacak!22 Kasım

Bitirim Kürşad izleyicileri ağlatacak!

İlk bölümünden itibaren hem gençlerin hem de ailelerin dikkatini çeken dizi Bir Derdim Var’da bu hafta bitirim Kürşad’ın hikayesi izleyicileri derinden etkileyecek. Başta herkesi kızdıran Kürşad’ın hareketlerinin ardında yatan annesi ile ilgili dramın ortaya çıkması bölüme damga vuracak.

Yıldız oyuncu Bir Derdim Var’a dahil oldu!22 Kasım

Yıldız oyuncu Bir Derdim Var’a dahil oldu!

Bir hastanenin ergen ve çocuk psikiyatri kliniğindeki genç hastalar ve onlara yardımcı olmak için çabalayan doktorların dünyasına kapı aralayan Bir Derdim Var’a usta oyuncu Yıldız Kültür dahil oldu.

Doktor Nilüfer ve Savcı Ömer arasında neler oluyor?20 Kasım

Doktor Nilüfer ve Savcı Ömer arasında neler oluyor?

İlk bölümünden itibaren gerek ele aldığı konular gerekse karakter hikayeleri ile izleyicinin dikkatini çeken dizi Bir Derdim Var yine gündem yaratacak bir bölüm ile ekrana geliyor.

Bir Derdim Var akran zorbalığını masaya yatırdı!17 Kasım

Bir Derdim Var akran zorbalığını masaya yatırdı!

Birce Akalay ve Mert Fırat’ı başrollerinde yer aldığı dizinin dün akşam yayınlanan ikinci bölümü akran zorbalığını ele alırken, şiddet faillerinin hiç beklemediğimiz yerlerden çıkabileceğine dikkat çekti.

 Doktor Nilüfer, Kuzey'i kazanmaya çalışıyor!15 Kasım

Doktor Nilüfer, Kuzey'i kazanmaya çalışıyor!

Bir hastanenin ergen ve çocuk psikiyatri kliniğindeki genç hastalar ve onlara yardımcı olmak için çabalayan doktorların dünyasına kapı aralayan Bir Derdim Var’a bu hafta Nilüfer ve Kuzey’in konuşması damga vuracak.

Birce Akalay yeni karakteri Nilüfer Toska’yı anlattı!13 Kasım

Birce Akalay yeni karakteri Nilüfer Toska’yı anlattı!

Kanal D’nin, yapımını AyNA Yapım’ın üstlendiği yeni dizisi Bir Derdim Var 9 Kasım Perşembe akşamı izleyici ile buluştu. Birce Akalay ve Mert Fırat’ı başrollerinde buluşturan dizi büyük beğeni toplarken; sosyal medyanın gündeminden de düşmedi.

Bir Derdim Var’ın yeni bölüm tanıtımı merak uyandırdı!13 Kasım

Bir Derdim Var’ın yeni bölüm tanıtımı merak uyandırdı!

Kanal D’nin ilk bölümüyle izleyicilerin beğenisini kazanan ve konusu itibariyle de hem gençlerin hem de ailelerinin dikkatlerini üzerine çeken AyNA yapım imzalı yeni dizisi Bir Derdim Var’ın 2’nci bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı. Doktor Nilüfer ile Savcı Ömer’in arasındaki sıcak gerilim en başından itibaren devam ederken yeni bölümden yayınlanan tanıtım, ikili arasında bir aşk mı doğacak sorusunu akıllara getiriyor.