Skip to main content
x 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
639 kez izlendi
Ufuk Özkan'dan mutluluğun resmi!

Ufuk Özkan'dan mutluluğun resmi! / Özel Klipler

30 Mayıs'ta yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'in yeni bölümünde Ufuk Özkan'ın amatör çizimleri stüdyodaki herkesi çok eğlendirdi!   Hemen izle


30 Mayıs'ta yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'in yeni bölümünde Hatice'nin eşi Seçkin Bey ile olan tanışma hikayesi kırdı geçirdi!
30 Mayıs'ta yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'in yeni bölümünde Hatice'nin eşi Seçkin Bey ile olan tanışma hikayesi kırdı geçirdi!

Ufuk Özkan, Hatice Hanıma o can alıcı soruyu sordu: Eşinle nasıl tanıştın? Hatice Hanım eğlenceli bir dille başladı anlatmaya. İlk gördüğünde etkilendiğini söyleyen Hatice Hanıma, Seçkin Beyin söylediği ilk cümle stüdyoyu gülme krizine soktu. Üniversitede sınavlar zamanında Seçkin Beyi gören Hatice Hanım, ellerindeki kitaplarla karşısına çıkmış. Seçkin Bey, çok okuyanlar için latife olarak kullanılan benzetmeyi "İneğe benziyorsun" diyerek suratına vurmuş. Hatice Hanımın bunu gayret rahat olarak anlatması ise, başta Ufuk Bey olmak üzere herkesi çok güldürdü.

Sonrasında da Hatice Hanım, Seçkin Beyin yavaş yavaş kendisiyle ilgilendiğini anlattı. İngilizce ile sıkıntısına yardım eden Seçkin Beytin yaptığı bir hamle stüdyoda gülüşmelere yol açtı. Seçkin Bey'in "I kiss you" dedikten hemen sonra onu öptüğünü anlatınca da Ufuk Bey esprileri birbiri ardına patlattı.