Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Balçiçek'le Sohbete Geldik 35. Bölüm / 25 Temmuz 2021


138 kez izlendi
Balçiçek ile Sohbete Geldik’e bu hafta, oyuncu ve tiyatrocu Levent Özdilek, güzel şarkıcı Tuğba Özerk ve oyuncu Atılgan Gümüş konuk oluyor.
Balçiçek ile Sohbete Geldik’e bu hafta, oyuncu ve tiyatrocu Levent Özdilek, güzel şarkıcı Tuğba Özerk ve oyuncu Atılgan Gümüş konuk oluyor.

Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor, evinizi renklendirmeye devam ediyor.

Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor.

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bu bölümüne oyuncu ve tiyatrocu Levent Özdilek, güzel şarkıcı Tuğba Özerk ve oyuncu Atılgan Gümüş konuk oluyor.

Deneyimli oyuncu ve tiyatrocu Levent Özdilek’in son oynadığı dizide canlandırdığı rol nedeniyle yaşadığı tehlikeli olay ne? Güzel şarkıcı Tuğba Özerk yeni evliliği ve özel hayatı üzerine neler söyledi? Başarılı oyuncu Atılgan Gümüş rol aldığı son projede kılıktan kılığa girerken başına neler geldi? Hastalık olmadan altta yatan kök sebeplere odaklanmanın bize faydaları nelerdir? İstenmeyen dövmeyi vücuttan tamamen sildirebilmek mümkün müdür?

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik”, Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar