Skip to main content
 

Azize 6. Bölüm Özeti

Azize ve Balkan, yüzleşecek mi? Azize 6. Bölüm cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Azize 6. Bölüm Özeti
Azize 6. Bölüm Özeti

Azize intikam yolculuğunda aşamayacağı tek engellin Kartal olduğunu anlar. Ne kadar dirense de kalbinin ona doğru aktığını görür. Kartal için de durum aynıdır.  İlk kez, birbirlerini tanıma yolunda adım atan Kartal ve Azize; kaçtıkları bu duyguyla da yüzleşmek zorunda kalırlar. Asıl şimdi tüm dengeler değişmiştir.

Azize 6. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Balkan, Azize'ye olan öfkesini nasıl gösterecek? Azize 6. Bölüm cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

İskender’in ölümüyle Balkan, kendi yolundaki en büyük engeli kaldırmıştır. Fakat on sekiz yıldır öldü bilinen Zeynep’in eve dönüşü tüm dengeleri değiştirir. Zeynep İskender’in gücüne, Balkan’ın öfkesine, Kartal’ın zekasına sahiptir.  Azize için tehlikelerin en büyüğüdür Zeynep…  

Adnan’ın Kuzey gerçeğini öğrenmesi, yıllardır ertelenen Yıldız Tuna hesaplaşmasına sebep olur. Bu hesaplaşmanın ağız dalaşıyla kalmayacağı, en az bir kişinin bu kavgadan sağ çıkamayacağı kesindir.

Azize yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

------------------------------------------

Azize Episode 6 Summary

Will Azize and Balkan confront? Azize Episode 6 is on Kanal D on Saturday at 20.00!

On her road for revenge, Azize realizes that the only obstacle she cannot overcome is Balkan. No matter how she tries to resist, she feels that her heart drags her towards Kartal. It’s the same with Kartal, too. For the first time, Kartal and Azize take a step to know each other acknowledging that they have feelings for one another.

With Iskender’s death, Kartal has got rid of the bump in the road. However, Zeynep, who has been considered dead for eighteen years, comes back home and upsets the balances. Zeynep has the power of Iskender, the rage of Balkan and the intelligence of Kartal. She poses the biggest threat to Azize.  

Adnan finds out the truth about Kuzey and it causes Yildiz and Tuna to face each other. Apparently, this is not going to end with just a discussion but at least one of them will be hurt seriously.

Azize is on Kanal D with its new episode on Saturday at 20.00!

Oyuncular

Buğra Gülsoy

Buğra Gülsoy

KARTAL ALPAN
Hande Erçel

Hande Erçel

AZİZE GÜNAY
Mustafa Yıldıran

Mustafa Yıldıran

BALKAN ALPAN
Mustafa Avkıran

Mustafa Avkıran

BARBAROS KARAKAYA
Duygu Sarışın

Duygu Sarışın

ASYA GÜNDOĞAN
Selen Öztürk

Selen Öztürk

TUNA ALPAN
Tugay Mercan

Tugay Mercan

OKAN
Başak Daşman

Başak Daşman

YILDIZ ALPAN
Çetin Sarıkartal

Çetin Sarıkartal

İSKENDER ALPAN
Orhan Kılıç

Orhan Kılıç

ADNAN BARDAR
Serkan Altıntaş

Serkan Altıntaş

YAMAN ÖZSOY
Asuman Çakır

Asuman Çakır

AYNUR ALPAN