Skip to main content
 

Azize 4. Bölüm Özeti

Azize kendi hayatı ile kardeşininki arasında bir seçim yapmak zorunda kalır! Azize 4. Bölüm cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Azize 4. Bölüm Özeti
Azize 4. Bölüm Özeti

Azize ve Kartal bir arada yaşadıkça birbirlerine güvenmeye ve birbirlerinden hoşlanmaya başlamışlardır. Azize kardeşinin yaşamasını istiyorsa evde kalmak ve Barbaros’a Alpanlar hakkında bilgi vermek zorundadır ancak Balkan’ın uyanması an meselesidir. Gözlerini açarsa Azize’nin onu öldürmeye çalıştığını söyleyecektir.

Azize 4. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Kartal, ailesine karşı Azize'yi koruyabilecek mi? Azize 4. Bölüm cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Azize kendi hayatı ile kardeşininki arasında bir seçim yapmak zorundadır. Kartal da tıpkı Azize gibi, kendine bile itiraf edemediği hislere esir düşmüştür. Bütün oklar Azize’yi gösterirken Kartal Azize’nin cezasını kesebilecek midir?

Azize Episode 4 Summary

Azize has to choose between her own life and her brother’s! Azize is on Kanal D with its new episode on Saturday at 20.00!

Azize and Kartal trust and take a liking to each other as they live together. Azize is obliged to stay at the house and inform Barbaros about The Alpans if she wants her brother to live. However, Balkan gets better and he is going to wake up soon. If he opens his eyes, he will tell Azize has tried to kill him.

Azize has to choose between her own life and her brother’s! Just like Azize, Kartal is also overwhelmed by feelings he doesn’t want to confess even to himself. When all fingers point at Azize, will Kartal be able to take revenge on her?

Azize 4. Bölüm Fragmanları: / Azize Episode 4 Trailers:

Azize yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

 

 

Oyuncular

Buğra Gülsoy

Buğra Gülsoy

KARTAL ALPAN
Hande Erçel

Hande Erçel

AZİZE GÜNAY
Mustafa Yıldıran

Mustafa Yıldıran

BALKAN ALPAN
Mustafa Avkıran

Mustafa Avkıran

BARBAROS KARAKAYA
Duygu Sarışın

Duygu Sarışın

ASYA GÜNDOĞAN
Selen Öztürk

Selen Öztürk

TUNA ALPAN
Tugay Mercan

Tugay Mercan

OKAN
Başak Daşman

Başak Daşman

YILDIZ ALPAN
Çetin Sarıkartal

Çetin Sarıkartal

İSKENDER ALPAN
Orhan Kılıç

Orhan Kılıç

ADNAN BARDAR
Serkan Altıntaş

Serkan Altıntaş

YAMAN ÖZSOY
Asuman Çakır

Asuman Çakır

AYNUR ALPAN