Skip to main content
 

Azize 1. Bölüm Özeti

Azize, tüm masumiyeti ile suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize 1. Bölüm salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Azize 1. Bölüm Özeti
Azize 1. Bölüm Özeti

Azize, genç bir hemşiredir. Mahkûmların aşı günü için hapishaneye gittiğinde hapishane önünde bir suikasta tanık olur. Suikast suç dünyasının önde gelen ailelerinden Alpanlara karşı düzenlenmiştir. Geçmişte bir komiseri öldürmekten mahkûm olan Alpanların büyük oğlu Balkan tahliye olmaktadır. Katilin amacı Balkan’ı öldürmektir ama onun yerine ailenin küçük oğlu Kartal vurulur. Azize Kartal’a müdahale eder ve onun hayatını kurtarır.

Azize 1. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Azize, tüm masumiyeti ile korkunç bir dünyaya girmek zorunda kalır. Azize 1. Bölüm bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Böylece suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize, tüm masumiyeti ile korkunç bir dünyaya giriyor gibi görünmektedir ama Azize hemşirenin çok büyük bir sırrı, daha önemlisi kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği tehlikeli bir amacı vardır.

-------------------

Azize is a young nurse. When she visits a jail to vaccinate inmates, she witnesses an assassination in front of the jail. The assassination is set against the Alpans who is one of the well-known families in the criminal world. The Alpans’ eldest son Balkan who was convicted of murdering a commissioner is being released. Although the murderer’s target is Balkan, the younger son Kartal gets shot. Azize helps and saves Kartal’s life. In this way, she is drifted into one of the most intimidating families in the world of crime. Azize seems to get into a terrifying world with all her innocence yet she is not as pure as she looks. She has a big secret, and what’s more important, she has a dangerous resolution that no one can easily dare to bring into action. 

Azize is on Kanal D with its first episode on Tuesday at 20.00!

 Azize 1. Bölüm fragmanları:

Azize, salı akşamı 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

 

Oyuncular

Buğra Gülsoy

Buğra Gülsoy

KARTAL ALPAN
Hande Erçel

Hande Erçel

AZİZE GÜNAY
Mustafa Yıldıran

Mustafa Yıldıran

BALKAN ALPAN
Mustafa Avkıran

Mustafa Avkıran

BARBAROS KARAKAYA
Duygu Sarışın

Duygu Sarışın

ASYA GÜNDOĞAN
Selen Öztürk

Selen Öztürk

TUNA ALPAN
Tugay Mercan

Tugay Mercan

OKAN
Başak Daşman

Başak Daşman

YILDIZ ALPAN
Çetin Sarıkartal

Çetin Sarıkartal

İSKENDER ALPAN
Orhan Kılıç

Orhan Kılıç

ADNAN BARDAR
Serkan Altıntaş

Serkan Altıntaş

YAMAN ÖZSOY
Asuman Çakır

Asuman Çakır

AYNUR ALPAN