Skip to main content
x 

Aşk ve Umut 1. Bölüm Özeti

Kanal D’nin, yapımını Focus Film’in üstlendiği, hafta içi her gün ekrana gelecek olan yeni günlük dizisi Aşk ve Umut ilk bölümüyle ekrana geliyor.Umudun, yeniden başlamanın ve aşkın hikayesinin konu alındığı dizinin ilk bölümünün konusu ise şöyle;

Aşk ve Umut 1. Bölüm Özeti
Aşk ve Umut 1. Bölüm Özeti

Edremit’te zor koşullar altında hem çalışıp hem üniversite sınavına hazırlanan Zeynep, sonunda Türkiye beşincisi olup istediği üniversitesinin hukuk bölümünü kazanır. Üniversiteye gitmek için annesi ile İstanbul’a taşınma hayalleri kuran Zeynep, annesi Gönül’ün başına gelen talihsizlikten haberdar değildir. Gönül, kızının hayatından onun iyiliği için çıkarken yapayalnız kaldığını düşünen Zeynep’in kaderi öldüğünü sandığı babası ile değişecektir. İstanbul’da başarılı bir avukat olan Bülent ise ilk aşkından 20 yaşında bir kızı olduğunu henüz öğrenmiştir. Oysa Bülent Feraye ile evlidir ve Melis ile Yiğit adında iki evladı vardır. Gönül’ün karakoldan ettiği telefon Bülent’in hayatını ikiye bölecek, ailesi ve kızı Zeynep arasında kalmasına neden olacaktır. Artık Bülent sevdiklerinden vazgeçmeden bir tercih yapmak zorundadır.

Zeynep’in okulunda hukuk öğrencisi olan Ege, ailesinin zenginliğini reddedip bir karavanda yaşamaya başlamıştır. Başka bir hayatın, aşkın özlemini duyan Ege’nin desteği ise kuzeni Arda’dır.

Aşk ve Umut’un yönetmenliğini Gürsel Ateş ve Reyhan Usta üstlenirken oyuncu kadrosunda ise; Hakan Dinçkol (Kuzey), Mine Çayıroğlu (Firdevs), Arda Esen (Bülent), Zafer Demircan (Feraye), Cemre Kurum (Elif), Gamze İğdiroğlu (Handan), Eda Elif Başlamışlı (Zeynep), Furkan Okumuş (Ege), Zeynep Melis Girşen (Melis), Serap Önder (Naciye), Özgür Tanık (Gönül),Eren Çalı (Yiğit), Aleyna Çalışır (Melodi), Oğuzhan Karbi (Arda), Aykut Ünal (Suat), Burcu Almeman (Mürvet), Duygu Keser (Yıldız) yer alıyor.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat:16.00’da Kanal D’de…

Oyuncular

Neşe Mengüloğlu

Neşe Mengüloğlu

HÜLYA
Duygu Keser

Duygu Keser

YILDIZ
Pınar Kankılıç

Pınar Kankılıç

BELKIS
Hülya Aydın

Hülya Aydın

CAVİDAN
Aslı Atıl

Aslı Atıl

BAHAR
Ezgi Yanık

Ezgi Yanık

SEDA
İlayda Orkut

İlayda Orkut

SILA
Erdem Adilce

Erdem Adilce

CİHAN
Serap Önder

Serap Önder

NACİYE
Hakan Dinçkol

Hakan Dinçkol

KUZEY
Melis Girşen

Melis Girşen

MELİS
Zafer Demircan

Zafer Demircan

FERAYE

Benzer İçerikler