Skip to main content
 

Afili Aşk 29. Bölüm Özeti

Kerem Ayşe'nin yokluğu ile sınanıyor!

Afili Aşk 29. Bölüm Özeti
Afili Aşk 29. Bölüm Özeti

Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında düşmanlık başlar. Buna bir de Kerem’in bu gerçekleri Ayşe’den saklaması eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Afili Aşk 29. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ayşe, Kerem'i affedebilecek mi? Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Rıza, Yiğiterlere karşı sıkıyönetim ilan ederken, Yiğiterlerin tarafta da sular durulmaz. Ailelerinin kavgasına Ayşe ve Kerem’in kavgası karışınca ayrılırlar. Kerem Ayşe'nin yokluğu ile sınanır. Ayşe’nin ise içi kan ağlasa da Kerem’i affetmeye niyeti yoktur. Kerem bu ayrılığı kabullenemez. Özkayalılar’ın evinin içine sızmak için akla hayale gelmeyecek yollar dener. Çiftimiz bu sorunlarla uğraşırken ertelenen boşanma davasına da sayılı gün kalmıştır. Bu büyük aşk bakalım bu sınavı da geçebilecek mi? 

-------

Afili Ask Episode 29 Summary

Kerem has to endure Ayse’s absence!

The Yigiters and the Ozkayalis turn against each other after the documents show up. There’s now hostility between the families and nothing will be the same anymore. On top of this, Ayse learns Kerem has kept this from her and things get out of hand.

Riza forbids Ayse to see the Yigiters while the Yigiters are also in chaos. The coinciding fights between both the couple and their families cause Ayse and Kerem to fall apart. Kerem has to endure Ayse’s absence. Even though Ayse is genuinely upset, she is determined not to forgive Kerem. Kerem does not give in to this break-up. He does absolutely anything to sneak in the Ozkayalis’ home. As the couple deal with all these, the postponed divorce gets closer. Will the loving couple be able to get over this trouble? 

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar