Skip to main content
 

Afili Aşk 28. Bölüm Özeti

Kerem ve Ayşe ailelerine sahte evliliklerini nasıl açıklayacak?

Afili Aşk 28. Bölüm Özeti
Afili Aşk 28. Bölüm Özeti

Melahat sonunda sahte evliliği söyler ve herkes şoke olur. Kerem ve Ayşe bu durumu ailelerine nasıl açıklayacaktır? Bu kaostan sonra Ayşe ve Kerem yaptıkları hataları bir daha düşünme fırsatı bulur. Ayşe her şeyi geride bırakıp, tertemiz bir sayfa açmak ister. Ona göre bu sırrı herkes duymalı ve hayatlarında hiçbir sorun kalmamalıdır. Kerem ise Ayşe’den her şeyi yoluna koymak için zaman ister. İki sevgili bu konuda bir türlü orta noktayı bulamaz ve iş ciddi bir kavgaya neden olur. Bakalım sonunda kimin dediği olacak?

Afili Aşk 28. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Melahat sonunda sahte evliliği söyler ve herkes şoke olur. Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Modamu çalışanları yılbaşını karşılamaya hazırlanır. Çalışanlar bir parti beklentisi içindedir. Kerem bir bahane bulup kutlamaları iptal ettirir. Buna anlam veremeyen Ayşe, Kerem’in sakladığı bir şeyler olduğunu fark eder ve bunun peşine düşer.

Yiğiterler hummalı bir şekilde yılbaşı gecesine hazırlanır. Yemekler, hediyeler her şey hazırdır. Geriye tüm heyecanıyla geri sayımı beklemek kalır. Ancak eve bırakılan gizemli hediyenin açılmasıyla, aileler arasındaki tüm dengeler değişecektir. 

----------------------------------------------------

Afili Ask Episode 28 Summary

How will Kerem and Ayse explain their fake marriage to their families?

Melahat finally reveals the truth and everyone gets startled. How will Kerem and Ayse explain this to their families? Kerem and Ayse have second thoughts about what they have done after the chaos in the hospital. Ayse wants to come clean and turn over a new leaf. She thinks that everyone should learn about the truth, then they will have a life without problems. As for Kerem, he needs time to settle down everything. The lovers cannot agree on this and it causes a serious fight between them. Who will have the final word?

Modamu employees are ready to welcome the new year. They expect a party but Kerem finds an excuse and cancels the celebrations. Ayse cannot see why Kerem has done this. She realizes that Kerem hides something and she goes after him.

The Yigiters are also in a rush for the new year party. Food, presents, everything is ready for the night. All they have to do is waiting for the countdown. However, a present that was secretly left will upset the balances between the families.

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar