Skip to main content
 

Afili Aşk 23. Bölüm Özeti

Yelda, Kerem ve Ayşe’nin aşkına ikna olacak mı?

Afili Aşk 23. Bölüm Özeti
Afili Aşk 23. Bölüm Özeti

Kerem ve Ayşe, birbirlerinden kopamayacakları anlayıp, anlaşmalı evliliklerini inandırmak için harcadıkları çabayı aşkları için harcayacaklar. Kerem ve Ayşe, Yelda’ya bu aşkı inandırabilmek için yeni bir oyuna başlarlar. Kerem derbeder halde dolaşırken bu durumdan en çok endişelenen Yelda olur.

Afili Aşk 23. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Modamu, Ayşe’nin magazine verdiği demeçler yüzünden zor duruma düşüyor! Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Modamu Ayşe’nin magazine verdiği demeçler yüzünden zor duruma düşer. Kerem hem şirketin, hem de Ayşe’nin kötüye giden imajını düzeltmek için sosyal sorumluluk projesi başlatır; ama, sosyal medyada da peşlerini bırakmayan troller işleri zorlaştırır. Kerem ve Ayşe hem aşkları için, hem de şirket için omuz omuza mücadele verirler. Ancak hiçbir şey kolay olmayacaktır.

Afili Aşk 23. Bölüm Fragmanları:

------------------------------------------------------------------

Afili Ask 23rd Episode Trailer

Will Kerem and Ayse be able to convince Yelda of their love?

Kerem and Ayse realize that they cannot break up, so, they make efforts for their love as much as they have made efforts to make people believe in their fake marriage. Kerem and Ayşe make a new plan to persuade Yelda that they truly love each other. Kerem starts to act like he is in a big depression and it makes Yelda worry deeply about her son.

Modamu is on the hook because of a statement Ayse has made to the press. Kerem launches a social responsibility campaign to rectify both Ayse’s and the company’s reputation. However, trolls still chase after them on social media and they give Kerem a hard time. Kerem and Ayse stand shoulder to shoulder for both their love and the company. Nevertheless, nothing will be easy for them.

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar