Skip to main content
 

Afili Aşk 22. Bölüm Özeti

Ayşe’nin değişen davranışları herkesi şaşırtır ve üzer!

Afili Aşk 22. Bölüm Özeti
Afili Aşk 22. Bölüm Özeti

Ayşe, Kerem’den hayatında duyduğu en güzel aşk cümlelerini duymuştur. Kerem ve Ayşe için her şey iyiye giderken anlaşmalı evliliği öğrenen Yelda bu bilgiyi kullanarak Ayşe’yi bir kukla gibi oynatmaya başlar. Amacı Ayşe’nin Kerem’i terk etmesi değil, Kerem’in Ayşe’den soğumasıdır.

Afili Aşk 22. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Yelda, Ayşe’yi bir kukla gibi oynatmaya başlar! Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimlerAyşe bambaşka biri olur. Ayşe’nin değişen davranışları herkesi şaşırtır ve üzer. Kerem, Ayşe’nin bu davranışlarından kötü etkilenmeye başlar ve kararını sorgular. İpler iyice kopma noktasına gelmektedir.

Bundan sonra Kerem ve Ayşe için her şey başlamadan bitecek midir? Ayşe hayatında alacağı en zor kararla karşı karşıyadır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Afili Ask 22nd Episode Summary

Ayse disappoints and upsets everyone changing her attitudes!

Kerem speaks to Ayse in the most romantic way she can ever imagine. As everything starts to go perfect with Kerem and Ayse, Yelda finds out the truth about their marriage. Using this fact, she begins to play with Ayse like a puppet master. Her aim is not to make Ayse break up with Kerem, but to make Kerem fall out of love with Ayse.

Ayse completely turns into someone else. She totally changes her attitudes disappointing everyone around her. Kerem is affected by all that is happening and starts to question his decision. Everything is on the brink of falling apart.

Will Kerem and Ayse put an end to this relationship without even starting? Ayse is about to make the hardest decision she has ever made in her life.

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar