Skip to main content
 

Afili Aşk 20. Bölüm Özeti

Kerem ve Ayşe arasında beklenmedik bir yanlış anlaşılma yaşanıyor!

Afili Aşk 20. Bölüm Özeti
Afili Aşk 20. Bölüm Özeti

Ceyda’nın iş için hazırladığı kuğu konsepti, Kerem ve Ayşe arasında büyük bir yanlış anlaşılmaya yol açar. Ayşe içine düştüğü hayal kırıklığıyla perişan bir haldeyken, Kerem ise ne yapacağını bilemez. Kerem bu durumla yüzleşmekten korkarken, Ayşe daha fazla dayanamaz. Ayşe, Kerem’le yüzleşmek ister ama bu hiçte kolay olmayacaktır. Çünkü Kerem’in kafası soru işaretleriyle doludur.

Afili Aşk 20. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Kerem ve Ayşe’nin kaderi Ceyda’nın iki dudağının arasındadır. Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Ceyda ise hazırladığı kuğu konseptinin Kerem ve Ayşe için ne ifade ettiğini öğrenir ve çılgına döner. Ceyda işini şansa bırakmama kararı alır. Kerem ve Ayşe’nin kaderi Ceyda’nın iki dudağının arasındadır. Kerem ve Ayşe’nin çocukluklarından beri olan kaderi mi galip gelecektir, yoksa Ceyda mı?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Afili Ask 20th Episode Summary

There is a massive misunderstanding between Kerem and Ayse!

Ceyda prepares a swan concept for a project and this causes a huge misunderstanding between Kerem and Ayse. Whereas Ayse is deeply disappointed, Kerem doesn’t know what to do at all. Kerem is afraid of facing this situation but Ayse cannot stand any longer. She wants to confront Kerem yet this won’t be as easy as she thinks because Kerem isn’t sure of himself.

Ceyda learns what the swan concept means for Kerem and Ayse and starts to see red. She decides to take control. Now, Kerem and Ayse’s future depends on what Ceyda is going to say. Which one will be the triumphant; Kerem and Ayse’s destiny that was shaped long ago or Ceyda?

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar