Skip to main content
 

Afili Aşk 17. Bölüm Özeti

Kerem ve Ayşe boşanmak üzere hakim karşısına çıkar!

Afili Aşk 17. Bölüm Özeti
Afili Aşk 17. Bölüm Özeti

Ayşe’nin imzaladığı boşanma belgelerini masasında gören Kerem büyük bir duygu karmaşası yaşamaya başlar. Kerem’in bu ruh hali Ayşe’yi de etkiler. Her ikisi de bu karışıklığı gidermek için birbirlerinden habersiz karşılıklı aşk testi yaparlar. Bu testin sonucu ne olacaktır?

Afili Aşk 17. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Kerem ve Ayşe baş başa kalınca şok edici bir gerçek de ortaya çıkar! Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Muhsin’in evi terk etmesi ise Kerem ve Ayşe’yi yeni bir maceranın içine sürükler. Muhsin’i eve döndürme operasyonu için kolları sıvarlar. Yelda ve Muhsin için romantik bir gece hazırlayan Ayşe ve Kerem, hazırladıkları ortamda mahsur kalırlar. Baş başa geçirmek zorunda kalacakları bu gece geçmişle ilgili şok edici bir sırrı açığa çıkaracaktır.

---------------------------------

Afili Aşk 17th Episode Summary

Kerem and Ayse are in the court to divorce!

Kerem gets extremely confused about his feelings when he sees the divorce papers which was signed by Ayse on his desk. Kerem’s state of mind affects Ayse, too. Both of them test each other’s love secretly. What are the results of these tests?

Kerem and Ayse find themselves in a new adventure when Muhsin leaves home. They take action to get Muhsin back home. Kerem and Ayse who have planned a romantic night for Yelda and Muhsin, get stuck in the house. The night that they have to spend alone together reveals a shocking secret about the past.

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar