Skip to main content
 

Afili Aşk 11. Bölüm Özeti

Kerem, kazadan sonra Ayşe’nin itirafının peşine düşüyor!

Afili Aşk 11. Bölüm Özeti
Afili Aşk 11. Bölüm Özeti

Ayşe ‘’Sakın Aşık Olma’’yı kim için söylemiştir? Kerem kendi dahil tüm seçeneklerin peşinde iz sürerken kim olduğunu bulabilecek midir?

Afili Aşk 11. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ayşe ve Kerem arasındaki buzlar eriyor gibi gözükürken geçmişten gelen ve hiçbir kötü niyeti olmayan eski bir tanıdık tüm dengeleri alt üst ediyor! Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Ayşe ise, hayatının teklifi ile karşı karşıyadır. Bir menajerlik şirketi Ayşe ile anlaşmak ister. Ayşe’nin bütün hayatını değiştirecek olan bu teklif, Kerem’in hiç hoşuna gitmez. Kerem Ayşe’nin yeni kariyerine engel olmaya çalışırken kendini sürekli Ayşe’nin yanında bulur. Ayşe, Kerem’in bu hallerini içten içe onu korumak istemesine bağlar. Aradaki buzlar eriyor gibi gözükürken geçmişten gelen ve hiçbir kötü niyeti olmayan eski bir tanıdık tüm dengeleri alt üst edecektir.

-------------------------------------------------------------

Afili Ask 11th Episode Summary

Kerem is determined to make Ayşe confess after the accident!

For whom Ayşe said ‘’Don’t ever fall in love’’? Is Kerem going to find this person taking into consideration every possible option including himself?  

On the other hand, a crucial offer has been made for Ayşe. An actors’ agency wants to make an agreement with her. This offer which is totally going to change Ayşe’s life irritates Kerem. While trying to stop Ayşe’s new career, Kerem constantly finds himself near Ayşe. She thinks Kerem is doing all these to protect her. Just as they’re about the break the ice, an old acquaintance who has no bad intentions comes and upsets the balances altogether.

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar