Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
145.702 kez izlendi
Afili Aşk 3. Bölüm Fragmanı - 2

Afili Aşk 3. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Afili Aşk 3. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Kerem, Ayşe'ye evlilik sözleşmesi imzalatmak istiyor ancak beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalıyor!   Hemen izle


Afili Aşk 3. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşe ve Kerem'in aşkı kısa sürede büyük yankı uyandırıyor ve olayların yönü bir anda değişiyor!
Afili Aşk 3. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşe ve Kerem'in aşkı kısa sürede büyük yankı uyandırıyor ve olayların yönü bir anda değişiyor!

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında, Ayşe ve Kerem evlilik oyununu daha da inandırıcı kılmak için yeni bir plan yapıyor. Birbirlerine çok aşık olduklarını göstermek için önce ailelerin gözünü boyama kararı alıyorlar. Hem Ayşe hem de Kerem her yerde aşklarından bahsetmeye başlıyor. Kısa sürede bu oyun büyük ses getiriyor. Başta Muhsin Bey olmak üzere herkesi ikna ediyorlar.

Peki bu işin sonunda ikiliyi neler bekliyor? İşler planladıkları gibi gidecek mi?

Afili Aşk yeni bölümüyle 26 Haziran Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

--------------------------------------

Afili Aşk 3rd Episode Trailer is now on air!

Ayşe and Kerem’s love becomes a big influence in a short period of time. And the flow of events suddenly changes direction.

Ayşe and Kerem want to make their marriage game seem more real and they make a plan. They decide to show their families how big is their love to make them sure of the marriage. In a short while, this game works very well. They convince everyone of their love, especially Muhsin Bey.

How will this end up for the duo? Will everything be alright?

Afili Aşk is on Kanal D at 20.00 on 26 June Wednesday!