Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
56.796 kez izlendi
Afili Aşk 23. Bölüm Fragmanı yayında! Karşılıklı yapılan aşk itiraflarından sonra Kerem ve Ayşe'nin ilk gecesinde neler yaşanacak?
Afili Aşk 23. Bölüm Fragmanı yayında! Karşılıklı yapılan aşk itiraflarından sonra Kerem ve Ayşe'nin ilk gecesinde neler yaşanacak?

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem, Ayşe ile aralarında artık bir sorun kalmadığını düşünür. Kerem'in hayali bundan sonra Ayşe ile hiç ayrılmamak olur. Kerem'e olan aşkını itiraf eden Ayşe ise geri adım atamaz. Ancak Kerem'in hayal ettiği gibi de davranamaz. İkili, itirafların ardından yaşayacakları ilk gecenin heyecanına kapılır. Kerem bu gecenin özel olması için epeyce özen gösterir ancak Ayşe ağırdan almaya niyetlidir. Normal sevgililer ne yaşarsa Ayşe de onu uygulamak ister. Ayşe'nin bu çekimser tavırları Kerem'i üzer. Peki ikili arasında nasıl bir uzlaşma sağlanacak? Kerem, Ayşe'nin uzak durmasına göz yumabilecek mi?

Afili Aşk yeni bölümüyle 20 Kasım Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

---------

Afili Ask 23rd Episode Trailer is streaming! What will happen on Kerem and Ayse’s first night as a couple?  

In the new episode of Afili Ask, Kerem thinks that there aren’t any problems between him and Ayse. Kerem dreams of being with Ayse forever. Ayse cannot take a step back since she confessed her love to Kerem. However, she cannot act as Kerem expects, either. The duo is hyped up for the night they’ll spend as a couple. Kerem puts so much effort to make it a very special night yet Ayse wants to take things slow. Ayse's attitudes break Kerem’s heart. How will they compromise? Will Kerem be able to tolerate Ayse?

Afili Ask is on Kanal D with its new episode on 20 November Wednesday at 20.00!