Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
129.767 kez izlendi
Afili Aşk 2. Bölüm Fragmanı yayında! Muhsin Bey, Ayşe'yi Kerem'e istemeye gidiyor, işler iyice karışıyor! Ayşe'nin oyununu fark eden Kerem'den ise beklenmedik bir hamle geliyor!
Afili Aşk 2. Bölüm Fragmanı yayında! Muhsin Bey, Ayşe'yi Kerem'e istemeye gidiyor, işler iyice karışıyor! Ayşe'nin oyununu fark eden Kerem'den ise beklenmedik bir hamle geliyor!

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Ayşe ve Kerem arasında olaylar bir anda yön değiştiriyor! Kerem, Ayşe'den gelen evlilik hamlesi ile neye uğradığını şaşırıyor. Ayşe'nin amacını fark ettikten sonra ise karşı atağa geçen Kerem, bu defa ondan geri kalmıyor. Ayşe'yi evlilikten vazgeçirmek için farklı bir yöntem uyguluyor. Peki Ayşe, Kerem'in bu hamleleri karşısında nasıl bir önlem alacak?

Muhsin Bey, Kerem ve Ayşe'nin evlenmesi için ilk adımı atıyor ancak işler onun planladığı gibi gitmiyor...

Kerem ve Ayşe'yi bundan sonra neler bekliyor? İkili arasında nasıl bir etkileşim olacak?

Afili Aşk 19 Haziran Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

------------------------------------------

Afili Ask 2nd Episode Trailer is now on air!

When Muhsin Bey, goes to ask for family blessings to wed Kerem to Ayşe, everything gets even more complicated! Kerem realizes Ayşe's game and makes and unexpected move!

Flow of the events changes direction suddenly between Ayşe and Kerem on the new episode of Afili Aşk! Kerem is puzzled at Ayşe’s move on marriage. After discovering what Ayşe aspires to do, Kerem counterattacks and starts to keep up with her. He tries a different method to change Ayşe’s mind on marriage. What measures will Ayşe take against Kerem’s plans?

Muhsin Bey, takes the first step for Kerem and Ayşe's marriage but nothing goes as he has planned.

What will Kerem and Ayşe go through? How will the duo interact?

Afili Ask is on Kanal D at 20.00 on 19 June Wednesday!