Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
79.191 kez izlendi
Afili Aşk 14. Bölüm Fragmanı - 2

Afili Aşk 14. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Afili Aşk 14. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Şirkete gelen denetmen Kerem'in aklını başından alıyor!   Hemen izle


Afili Aşk 14. Bölüm Fragmanı yayında! Hastaneye kaldırılan ve hiçbir şey hatırlamayan Muhsin Bey, Kerem ve Ayşe'nin bundan sonraki kabusu olmaya başlıyor!
Afili Aşk 14. Bölüm Fragmanı yayında! Hastaneye kaldırılan ve hiçbir şey hatırlamayan Muhsin Bey, Kerem ve Ayşe'nin bundan sonraki kabusu olmaya başlıyor!

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem ve Ayşe'nin evliliğinin sahte olduğunu duyan Muhsin Bey fenalaşır. Muhsin Bey'in sağlık durumu herkesi endişelendirir. Hastanede tedavi altına alınan Muhsin Bey konuşmaların bir kısmını hatırladığını ve bir kısmını hatırlamadığını söyler. Bunu öğrenen Ayşe ve Kerem derin bir nefes alır ancak başlarına geleceklerden habersizlerdir. Doktor bu unutkanlık durumunun geçici olduğunu ve bir anda her şeyi tekrar hatırlayacağını açıklar. Kerem ve Ayşe ise bundan sonra Muhsin Baba'nın her seslenişinde büyük bir korku yaşarlar. Peki Muhsin Bey, o konuşmaları hatırladığında neler olacak? Kerem ve Ayşe nasıl bir önlem alacak?

Afili Aşk 18 Eylül Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

-----------------------------------------------------------------

Afili Ask 14th Episode Trailer is now streaming!

Getting hospitalized, Muhsin gives nightmares to Kerem and Ayşe for he doesn’t remember anything about what happened! In the new episode of Love Trap, Muhsin hears Ayşe and Kerem’s marriage is a fake one and feels faint. Everyone is worried about Muhsin’s health. Muhsin, who is getting treatment in the hospital, says that he doesn’t remember half of what was said. Hearing this, Ayşe and Kerem relieve yet they’re not aware of what’s going to come next. The doctor explains that this amnesia is temporary and he’s going to remember everything suddenly. From now on, Kerem and Ayse have a terrible fright whenever Muhsin calls them. What’s going to happen when Muhsin remembers that dialogue? How will Kerem and Ayşe take measure for it?

Afili Ask is on Kanal D on 18th September Wednesday at 20.00!