Skip to main content
 
Dilber bu kez ağlattı! Türkiye Dilber'e ağladı! 01 Mart

Dilber bu kez ağlattı! Türkiye Dilber'e ağladı!

Kanal D’de her perşembe akşamı ekrana gelen Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri, dansı ve sempatik tavırları ile tüm izleyicinin kalbinde taht kuran Dilber’in otel odasında eşi Zahir tarafından darp edilip ambulansla hastaneye kaldırılması nedeniyle tüm Türkiye’yi ağlattı.

Zirvenin sahibi değişmedi! İnci Taneleri'nde kurşun yarası! 23 Şubat

Zirvenin sahibi değişmedi! İnci Taneleri'nde kurşun yarası!

Kanal D’nin, Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi İnci Taneleri’nin beşinci bölümü yayınlandı. Milyonları ekrana kilitleyen dizinin yayınlanan son bölümüne Cihan’ın vurulması ve sonrasında yaşananlar damga vurdu.

İNCİ TANELERİ’NDE ACI VUSLAT! BABA VE OĞUL BULUŞMASI AĞLATTI 16 Şubat

İNCİ TANELERİ’NDE ACI VUSLAT! BABA VE OĞUL BULUŞMASI AĞLATTI

Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı dizi İnci Taneleri, dördüncü bölümü ile yine milyonları ekrana kilitledi. Dizinin bu bölümüne Azem’in oğlu ile ilk kez karşı karşıya geldiği anlar damga vurdu.

KUBİLAY AKA’DAN “İNCİ”LER 10 Şubat

KUBİLAY AKA’DAN “İNCİ”LER

Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri yayınlanan her bölümü ile milyonları ekran başına kilitliyor. Sürükleyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile her hafta seyirciyi mest etmeyi başaran İnci Taneleri ekran başarısını sosyal medyada da sürdürmeye devam ediyor. İnci Taneleri’nde Cihan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Kubilay Aka Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence’nin sorularını yanıtladı.

İnci Taneleri milyonları ekrana kilitledi! 09 Şubat

İnci Taneleri milyonları ekrana kilitledi!

Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri, Dilber’in sırrının ortaya çıktığı üçüncü bölümünde yine milyonları ekrana kilitledi. Gecenin sürprizi ise Yılmaz Erdoğan’ın “Hatıran Yeter” şarkısını söylemesi oldu.

İnci Taneleri gönüllerde taht kurdu! 02 Şubat

İnci Taneleri gönüllerde taht kurdu!

Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı dizi İnci Taneleri ikinci bölümü ile ekrana geldi. Yayınlanan birinci bölümüyle gerek reytinglerde gerekse sosyal medyada rekor bir başlangıca imza atan dizinin ikinci bölümü de izleyiciden tam not aldı.

Türkiye İnci Taneleri'ni konuşuyor! 26 Ocak

Türkiye İnci Taneleri'ni konuşuyor!

Günlerdir konuşulan, tanıtımları ile sosyal medyada paylaşım rekorları kıran Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de başrolünde oynadığı İnci Taneleri’nin birinci bölümü yayınlandı. Dizi, tanıtımı yapıldığı ilk günden bu yana kadın cinayetlerini romantize ettiği iddiasıyla eleştirenleri ters köşe yaptı.

İnci Taneleri ilk bölüm full sahneler yayınlandı! İnci Taneleri 1. Bölümde neler oldu yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı? 25 Ocak

İnci Taneleri ilk bölüm full sahneler yayınlandı! İnci Taneleri 1. Bölümde neler oldu yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

Yılmaz Erdoğan’dan “İnci Taneleri”nin ilk bölümde merakla beklenen sahneler yayınlandı! İzleyicilerden tam not alan dizinin ilk bölümü adeta nefes kesti. 25 Ocak Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen İnci Taneleri dizisi soru işaretleriyle seyircilerini merakta bıraktı. Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansının tamamının yayınlandığı sahne bölüme damga vurdu. Yayınlanan tüm tanıtımlarıyla büyük ses getiren İnci Taneleri hem hikayesiyle hem de güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi topladı. BKM Yapım imzalı olan, Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi ilk bölümüyle ekrana geldi. Azem karakterini canlandıran Yılmaz Erdoğan ise kaleminin güçlülüğünü bir kez daha ekrana yansıttı. Büyük merak uyandıran İnci Taneleri dizisinin ilk bölümünün ardından 2. bölüm tanıtımı büyük ilgi gördü. İnci Taneleri 2. bölüm tanıtımı yayınlandı. Buradan izleyebilirsiniz. İnci Taneleri dizisinin ilk bölümüne damga vuran sahneler burada!

“Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” başlıyor! 24 Ocak

“Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” başlıyor!

“Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” bu akşam ilk bölümüyle Kanal D’de izleyici karşısına çıkacak.

İnci Taneleri'ne 5 kala! 20 Ocak

İnci Taneleri'ne 5 kala!

Yıllar sonra ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de başrolünde yer aldığı İnci Taneleri için geri sayım başladı. Bu akşam yayınlanacağı duyurulan ilk bölümün yeni tanıtım filmi, güldürürken düşündüren sahneleri ile yine büyük merak uyandırdı.

Yayın tarihi belli olan İnci Taneleri'nin afişi yayınlandı! 16 Ocak

Yayın tarihi belli olan İnci Taneleri'nin afişi yayınlandı!

Yıllar sonra ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri’nin yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen dizi, bu akşam ilk bölümü ile Kanal D’de ekrana gelecek. Yılmaz Erdoğan’ın hayat verdiği “Azem Yücedağ”ın hayata tutunma hikayesini konu alan İnci Taneleri, ilk bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Çekimlerinin tüm hızıyla devam ettiği ve ekrana gelmek için gün sayan dizinin birinci bölümünden görüntülerin de yer aldığı fragman yayınlandı. Çarpıcı diyalogların yer aldığı fragman, yayınlanır yayınlanmaz diziye ve hikayeye dair merak ise iyice arttı.

İnci Taneleri yayın tarihi belli oldu! İnci Taneleri ne zaman başlıyor? İnci Taneleri ilk bölüm ne zaman yayınlanacak? 16 Ocak

İnci Taneleri yayın tarihi belli oldu! İnci Taneleri ne zaman başlıyor? İnci Taneleri ilk bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yılmaz Erdoğan’dan “İnci Taneleri”nin yayın tarihi belli oldu. İlk tanıtımıyla büyük ilgi toplayan İnci Taneleri dizisinde Yılmaz Erdoğan'la başrolü paylaşan Hazar Ergüçlü, Dilber isimli bir pavyon dansçısını canlandıracağı dizinin ne zaman başlayacağı merak edilen sorular arasında ilk sırada yer alıyor. BKM Yapım imzalı olan, Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi başarılı isimlerin yer alacağı İnci Taneleri dizisi bu akşam başlıyor! Kanal D kış sezonu için planlanan yeni dizi "İnci Taneleri" bu akşam ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak. İnci Taneleri dizisinin konusu ise; Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ'ın, kaybettiklerini bulabilme mücadelesini ekrana getirecek. Acılarla dolu geçmişi, taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopmuş, dağılmış inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi? İnci Taneleri bu akşam Kanal D'de başlıyor!