Skip to main content
 
Eser Yenenler’den "Çok Güzel Hareketler 2" açıklaması! 10 Eylül

Eser Yenenler’den "Çok Güzel Hareketler 2" açıklaması!

Kanal D’nin, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan, sunuculuğunu Eser Yenenler’in yaptığı Çok Güzel Hareketler 2, yeni sezona Pazartesi akşamı başlıyor.

Çok Güzel Hareketler 2 ekibi “Çok Güzel Doğaçlamalar” oyunu ile bu sefer SMA hastası Abdülkerim bebek için sahnede nefes olacaklar! 22 Nisan

Çok Güzel Hareketler 2 ekibi “Çok Güzel Doğaçlamalar” oyunu ile bu sefer SMA hastası Abdülkerim bebek için sahnede nefes olacaklar!

30 Nisan Cuma Günü saat 21:00’de online gösterimle sahnelenecek “Çok Güzel Doğaçlamalar” oyununun tüm geliri SMA hastası Abdülkerim bebeğin tedavisi için!

Bu kez Çok Güzel Hareketler 2’nin anneleri sahneye çıkıyor! 10 Nisan

Bu kez Çok Güzel Hareketler 2’nin anneleri sahneye çıkıyor!

Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle pazar günü ekrana geliyor.

Eser Yenenler'e doğum günü sürprizi! 14 Şubat

Eser Yenenler'e doğum günü sürprizi!

Eser Yenenler: "Sevgililer gününde ve doğum günümde sensiz olmazdı, sevgili eşime de çok teşekkür ediyorum!"

Eser Yenenler’in figüranlık macerası 10 Ocak

Eser Yenenler’in figüranlık macerası

Programın bu bölümünde, Eser Yenenler İstanbul’a ilk geldiğinde yaşadığı bir anısını izleyiciler ile paylaştı. Figüran olarak Bizans askeri kılığına girdiği bu macerası herkesi kahkahaya boğdu.

Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel bölümünde neler olacak? ÖZEL RÖPORTAJ! 30 Aralık

Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel bölümünde neler olacak? ÖZEL RÖPORTAJ!

Yılbaşı Özel bölümüyle perşembe akşamı ekrana gelecek olan Çok Güzel Hareketler 2 sahnesinde neler yaşanacak? 2021 yılına girerken Kanal D ekranlarında yayınlanan ve pazar akşamlarına damga vuran programı Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel bölümü heyecanla beklenirken konuk olan sanatçılarla yapılan kulis röportajları ekrana geldi. Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel bölümüne hangi sanatçılar konuk olacak? 2020 yılının son gecesi olan 31 Aralık perşembe akşamı Kanal D'de ekrana gelecek olan Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel bölümünde eğlenceli ve coşkulu bir akşam izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel bölümüne konuk olan Hülya Avşar, Kibariye ve Cengiz Kurtoğlu, 2021 yılına dair beklentilerini ve mesajlarını BKM kulislerinde açıkladılar. Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel bölümünde sahne alacak olan ünlü isimler ve Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel gecesine ait tüm detaylar burada!

KANAL D'DEN BOL SÜRPRİZLİ YILBAŞI! 28 Aralık

KANAL D'DEN BOL SÜRPRİZLİ YILBAŞI!

Kanal D’nin Pazar akşamlarına damga vuran programı Çok Güzel Hareketler 2, çok renkli konuklarıyla yılbaşı akşamı özel bölümüyle izleyici ile buluşacak.

Atakan ve Ecem Sena’den muhteşem düet! 19 Aralık

Atakan ve Ecem Sena’den muhteşem düet!

Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle Pazar günü ekrana geliyor.

Çok Güzel Hareketler 2'nin sevilen "Dilli Bebek" skecinin serisi! 23 Kasım

Çok Güzel Hareketler 2'nin sevilen "Dilli Bebek" skecinin serisi!

Çok Güzel Hareketler 2'nin Dilli Bebek skeçlerinin tamamı burada! Çok Güzel Hareketler 2 Dilli Bebek Hamza'nın komik anları izleyiciler tarafından oldukça sevilirken Dilli Bebek skeçlerinin tamamı izlenmeye devam ediyor. Evliya'nın da Dilli Bebek skecinde yer alması herkesi kahkahaya boğdu. ÇGH2 izleyicilerinin en sevdiği skeçlerden biri olan Dilli Bebek skeçlerinin hepsini nereden izleyebilirim? merak edilirken son bölüme kadar toplamda 9 skeçten oluşan Dilli Bebek serisinin tamamını sizin için burada!

Çok Güzel Hareketler 2’de bu hafta “Geçmiş Olsun” skeci çok güldürecek! 21 Kasım

Çok Güzel Hareketler 2’de bu hafta “Geçmiş Olsun” skeci çok güldürecek!

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle Pazar günü ekrana geliyor.

"Çok Güzel Hareketler 2" yeni bölümde neler olacak? 20 Kasım

"Çok Güzel Hareketler 2" yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni bölümünde bu hafta neler olacak? Pazar akşamlarında Kanal D’de ekrana gelen ve keyifle izlenen Çok Güzel Hareketler 2 programının yeni bölüm tanıtımları yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 62. bölümde neler olacak? Çgh2 yeni bölüm fotoğrafları yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 en eğlenceli anlar ve skeçler. İşte tüm detaylar!

Çok Güzel Hareketler 2'de 2020 yılının unutulmaz konukları! 18 Kasım

Çok Güzel Hareketler 2'de 2020 yılının unutulmaz konukları!

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2" ekibi 2020 yılında hangi ünlü konukları ağırladı? Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Fragman yayınlandı mı?Çok Güzel Hareketler 2, Hakan Altun'un konuk olduğu bölüm hangisi? Çok Güzel Hareketler 2 Yıldız Tilbe'li bölümünde neler oldu? Çok Güzel Hareketler 2'nin konukları kimler oldu? Koray Avcı Çok Güzel Hareketler 2'de hangi şarkıyı söyledi. Yıldız Tilbe'nin Melanie Trump olduğu anlar! Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı konukları kimler?