Skip to main content
 
Çok Güzel Hareketler 2'nin sevilen "Dilli Bebek" skecinin serisi! 23 Kasım

Çok Güzel Hareketler 2'nin sevilen "Dilli Bebek" skecinin serisi!

Çok Güzel Hareketler 2'nin Dilli Bebek skeçlerinin tamamı burada! Çok Güzel Hareketler 2 Dilli Bebek Hamza'nın komik anları izleyiciler tarafından oldukça sevilirken Dilli Bebek skeçlerinin tamamı izlenmeye devam ediyor. Evliya'nın da Dilli Bebek skecinde yer alması herkesi kahkahaya boğdu. ÇGH2 izleyicilerinin en sevdiği skeçlerden biri olan Dilli Bebek skeçlerinin hepsini nereden izleyebilirim? merak edilirken son bölüme kadar toplamda 9 skeçten oluşan Dilli Bebek serisinin tamamını sizin için burada!

Çok Güzel Hareketler 2’de bu hafta “Geçmiş Olsun” skeci çok güldürecek! 21 Kasım

Çok Güzel Hareketler 2’de bu hafta “Geçmiş Olsun” skeci çok güldürecek!

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle Pazar günü ekrana geliyor.

"Çok Güzel Hareketler 2" yeni bölümde neler olacak? 20 Kasım

"Çok Güzel Hareketler 2" yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni bölümünde bu hafta neler olacak? Pazar akşamlarında Kanal D’de ekrana gelen ve keyifle izlenen Çok Güzel Hareketler 2 programının yeni bölüm tanıtımları yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 62. bölümde neler olacak? Çgh2 yeni bölüm fotoğrafları yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 en eğlenceli anlar ve skeçler. İşte tüm detaylar!

Çok Güzel Hareketler 2'de 2020 yılının unutulmaz konukları! 18 Kasım

Çok Güzel Hareketler 2'de 2020 yılının unutulmaz konukları!

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2" ekibi 2020 yılında hangi ünlü konukları ağırladı? Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Fragman yayınlandı mı?Çok Güzel Hareketler 2, Hakan Altun'un konuk olduğu bölüm hangisi? Çok Güzel Hareketler 2 Yıldız Tilbe'li bölümünde neler oldu? Çok Güzel Hareketler 2'nin konukları kimler oldu? Koray Avcı Çok Güzel Hareketler 2'de hangi şarkıyı söyledi. Yıldız Tilbe'nin Melanie Trump olduğu anlar! Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı konukları kimler?

“Çok Güzel Hareketler 2” bu kez de Yıldız Tilbe’yi ağırlıyor! 22 Ekim

“Çok Güzel Hareketler 2” bu kez de Yıldız Tilbe’yi ağırlıyor!

Çok Güzel Hareketler 2 ekibi bu kez de sevilen sanatçı Yıldız Tilbe’yi ağırlıyor.

Çok Güzel Hareketler 2 "safiyalan" skeci ile çok eğlendirirken, Simge Sağın'ın şarkıları ile coşturacak! 09 Ekim

Çok Güzel Hareketler 2 "safiyalan" skeci ile çok eğlendirirken, Simge Sağın'ın şarkıları ile coşturacak!

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle Pazar günü ekrana geliyor. Programa bu hafta safiyalan isimli skeç damgasını vuracak. Çekimlerde tüm ekibi kahkahaya boğan skeç izleyicileri de çok eğlendirecek.

 Çok Güzel Hareketler 2’den dikkat çeken “Şiddete Hayır” skeci! 29 Eylül

Çok Güzel Hareketler 2’den dikkat çeken “Şiddete Hayır” skeci!

Kanal D’nin, genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği programı Çok Güzel Hareketler 2, geçtiğimiz Pazar akşamı ilgiyle izlendi.

Zümrüdü Kanka skeçi kahkahalara boğacak! 19 Eylül

Zümrüdü Kanka skeçi kahkahalara boğacak!

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle Pazar günü ekrana geliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezona hazır! 12 Eylül

Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezona hazır!

Çok Güzel Hareketler 2, yeni sahnesi, tazelenmiş enerjisi ve kahkaha dolu yeni skeçleri ile sezona hazır!

Yılmaz Erdoğan’dan 50’nci bölüm yorumu: ‘Sizinle gurur duyuyorum’ 12 Haziran

Yılmaz Erdoğan’dan 50’nci bölüm yorumu: ‘Sizinle gurur duyuyorum’

Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak Bahıt’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” 50. bölümünü kutluyor.

Yılmaz Erdoğan: “Bütün dünyaya acil şifalar bol kahkahalar dileriz...” 20 Mart

Yılmaz Erdoğan: “Bütün dünyaya acil şifalar bol kahkahalar dileriz...”

Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak Bahıt’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümü ile bu pazar ekrana geliyor.

Koray Avcı, Çok Güzel Hareketler 2 sahnesinde! 12 Mart

Koray Avcı, Çok Güzel Hareketler 2 sahnesinde!

Bu hafta izleyicileri bir sürpriz bekliyor. Sevilen müzisyen Koray Avcı programa konuk oluyor. Canımız Sıkılır skeciyle sahneye çıkan Koray Avcı müziği ile de herkese keyif dolu anlar yaşatacak. “Çok Güzel Hareketler 2”, Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.