Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
1.354 kez izlendi
"Ben olsam senden şüphelenirdim"

"Ben olsam senden şüphelenirdim" / Özel Klipler

Yüzleşme 19 Mart Salı akşamı yayınlanan 3. Bölümünde Fikret, kasabada ard arda yaşanan cinayetlerde Ömer'den şüpheleniyor!   Hemen izle


Yüzleşme 19 Mart Salı akşamı yayınlanan 3. Bölümünde, Fikret ilk günden beri kızı olduğunu hissettiği Masal'dan vazgeçmiyor!
Yüzleşme 19 Mart Salı akşamı yayınlanan 3. Bölümünde, Fikret ilk günden beri kızı olduğunu hissettiği Masal'dan vazgeçmiyor!

Fikret kasabada dolaşırken Masal'ı görür ve biraz konuşmak istediğini söyler, Fikret'i kırmak istemeyen Masal bu teklifi kabul eder. Fikret, Masal'ı çiçeklerini ektiği tarlaya götürür. Fikret ektiği çiçeklerin tohumlarının kaybettiği kızı Gonca ile yaşıt olduğunu söyler, kızı ile kurduğu hayallerini Masal'a anlatmaya başlar. Gonca'nın kaybolması ile birlikte çiçeklerinde hayata küstüğünü ama Masal'ın gelişi ile birlikte hem kendisinin hem de çiçeklerin tekrar hayata bağlandığını anlatır. Masal'a "Sen ne dersen de, o taşıdığın kalp, bakışların en çokta kokun benim kızımın der" ve asla vazgeçmeyeceğini söyler. Fikret Gonca'nın çocukken oynadığı oyuncağını Masal'a uzatır ve insanın kendini bulması için gereken şeyin anılar olduğunu söyler.