Skip to main content
 

Yüzleşme 2. Bölüm - Yüzleşme'de vurulan kim?

Yüzleşme - 12 Mart Salı yayınlanan yeni bölümünde Masal'ın intikam duygusu, Ömer'in hayatını büyük bir tehlikeye atıyor!

Yüzleşme 2. Bölüm - Yüzleşme'de vurulan kim?
Yüzleşme 2. Bölüm - Yüzleşme'de vurulan kim?

Yüzleşme - Ömer, Masal'ı kurtarmak isterken kendi hayatını tehlikeye atıyor!

Yüzleşme dizisi konusu

Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Merakla beklenen Yüzleşme dizisinin nerede çekildiği internette en çok arananlar arasında yer almıştı. Hikaye, Akdeniz Bölgesi'nin vazgeçilmez turizm şehri Alanya'da 'Kalender Kasabası' adı verilen hayali bir kasabada geçmektedir. Masal'ın kasabaya gelişiyle Gonca'nın yıllar önce başına gelen olay sonrasında, almak istediği intikam duygusunu anlatıyor.

Yüzleşme 1. Bölümde neler olmuştu?

Masal'ın intikam almak için öldürmeyi planladığı Ufuk'un bir başkası tarafından vurulması ve Ömer'in orada olması olayları iyice çıkmaza sürüklüyor. Yaşanan cinayetin kasabada duyulması ise fazla sürmüyor. Jandarmaların olayın peşine düşmesi herkesi harekete geçiriyor. Battal'ın hedefinde ise tek bir isim vardır, o da Ömer!

Birbirlerine düşman olan Battal ve Ömer, Zümrüt'ün planlarıyla karşı karşıya geliyor. Yeğenini Ömer'in öldürdüğünden emin olan Battal'ın gözü hiçbir şey görmüyor.

Yüzleşme 2. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Kanal D’nin; T Company imzalı, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme, Salı 19.45'te Kanal D'de!   Tüm resimler

Fikret, Masal'ın kasabaya gelişiyle kaybolan kızı Gonca'yı bulduğundan artık daha da emindir ve kaybettiği her şeyi yeni baştan kazanmak için kolları sıvar. Diğer yandan Levent'in yıllar önce Gonca'nın başına gelenleri Ömer'e itiraf etmesi iki yakın arkadaşı hesaplaşmak için tekrar karşı karşıya getirir. Ömer, Gonca'nın kayboluşuyla yaşadığı acının hesabını Levent'ten sorar.

Ufuk'un ölümüyle şoka giren Masal, Ömer'in hayatını tehlikeye attığının farkındadır ve bu durum onu Ömer'le daha da yakınlaştırır. Zümrüt'ün bu yakınlaşmayı fark edip Masal'ı uyarması ise Ömer'in hayatının büyük bir tehlikeye gireceğinin habercisidir. Cinayetin ardından tüm dikkatleri üzerine çeken Masal ve Ömer, Battal'ın planlarından habersiz bir araya geliyor.

Yüzleşme 2. Bölüm

Yüzleşme 2. Bölüm / Bölümler

Yüzleşme 12 Mart 2019 Salı akşamı yayınlanan 2. Bölümünde, Masal ve Ömer'e kim tuzak kuruyor?   Hemen izle

Yüzleşme yeni bölümüyle salı akşamı 19.45'te Kanal D'de

Oyuncular

Uğur Yücel

Uğur Yücel

Fikret Kalenderoğlu
Hande Doğandemir

Hande Doğandemir

Masal Karaca
Engin Öztürk

Engin Öztürk

Ömer Aladağ
Yiğit Kirazcı

Yiğit Kirazcı

Levent Elibeyaz
Zeynep Eronat

Zeynep Eronat

Songül Kalenderoğlu
Yeşim Ceren Bozoğlu

Yeşim Ceren Bozoğlu

Zümrüt Karaca
Şerif Sezer

Şerif Sezer

Gülder Kalenderoğlu / Bibi
Mesut Akusta

Mesut Akusta

Battal Torosoğlu
Macit Koper

Macit Koper

Halil Elibeyaz
Durul Bazan

Durul Bazan

Yakup Ersev / Yako
Gülsim Ali

Gülsim Ali

Ayşegül Hanımeli
Darda Yasir Yenal

Darda Yasir Yenal

Yüzbaşı Gökhan Eren

Benzer İçerikler