Skip to main content
 
Yüzleşme Final Bölümü

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yüzleşme Final Bölümü'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Yüzleşme Final Bölümü

Yüzleşme Final Bölümü

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

231.161 kez izlendi
Yüzleşme 26 Mart 2019 Salı akşamı yayınlanan 4. Bölümde, Kalender Kasabası'nda sırlar ortaya çıkıyor!
Yüzleşme 26 Mart 2019 Salı akşamı yayınlanan 4. Bölümde, Kalender Kasabası'nda sırlar ortaya çıkıyor!

Masal'ın, kendisine tuzak kuran kişinin Zümrüt'ün yardımcısı Şükran olduğunu öğrenmesi, Zümrüt için çok büyük bir tehlike yaratıyor. Masal'ın arkasından plan yapıp onu tuzağa düşürmeye çalışan kişinin Zümrüt'ün olduğunu öğrenmesi artık kaçınılmaz bir gerçek gibi görünüyor. Şükran, Ufuk'un öldürüldüğü gece Masal'ın fotoğrafını çekerken düşürdüğü bilekliğiyle birlikte kendi sonunu hazırlıyor. Şükran'ı zehirleyerek öldüren Zümrüt o esnada Masal'ın kapıyı çalmasıyla şok geçirir. Masal, Şükran'ın öldüğünü görecek mi?

Levent, Ufuk'un ve Tunç'un ölümüyle tüm parçaları birleştirmeye başlar ve sonunda oda Masal'dan şüphelenir. Masal'ın Levent'le konuşması ise gerçekleri anlamasını sağlar. Masal'ın odasına giren Levent, geçmişe dair izleri bulur ve Masal'ın gerçekte Gonca olduğundan artık emin olur. 

Savcı, ölümlerin ardından Gonca dosyasını tekrar açmaya karar verir. Masal, iyice çıkmaza doğru sürüklenir ve tüm Kalender Kasabası'nın Gonca olduğunu öğrenmesi artık an meselesidir. 

Zümrüt, yaşanan son olaylar sonrasında Masal'ın gerçekleri öğrenmemesi için adeta çırpınır. Fikret'in ısrarıyla Ömer de artık Masal'ın gerçek kimliğini araştırmak için harekete geçer. Zümrüt'ün yolunu keserek, Masal'ın Gonca olduğunu bildiklerini söyleyerek hesap sorarlar. 

Diğer yandan Songül ise Masal'la konuşmaya gider, Fikret'in durumunu anlatır ve Masal'ı yemeğe davet eder. Masal'ın davet edildiği yemeğe Ömer ve Levent de çağrılır. Kalender Kasabası'nda Fikret ve ailesi 15 yıl aradan sonra Gonca'nın varlığını öğrenecek mi? Masal, Gonca olduğunu itiraf edecek mi? 

Yüzleşme final bölümüyle Salı akşamı 19.45'te Kanal D'de!