Skip to main content
 
Yüzleşme İlk Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yüzleşme İlk Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Yüzleşme İlk Bölüm

Yüzleşme İlk Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

484.036 kez izlendi
Yüzleşme 5 Mart 2019 Salı akşamı yayınlanan ilk bölümünde Masal, geçmişiyle yüzleşmek için Kalender Kasabası’na geri dönüyor.
Yüzleşme 5 Mart 2019 Salı akşamı yayınlanan ilk bölümünde Masal, geçmişiyle yüzleşmek için Kalender Kasabası’na geri dönüyor.

Masal, 15 yıl önce umutlarını hayallerini ve gerçek adını bıraktığı Kalender Kasabası’na bambaşka bir kimlikle geri dönüyor. Kendisinden çalınan hayatının intikamını almak amacıyla ve ona bunu yapanlarla tek tek yüzleşiyor.

15 yıl önce Kalender Kasabası’nda yaşadığı olay sonrası ailesinden ve hayatından koparılan genç kızın intikam almak için geri dönmesinde en büyük destekçisi ise Zümrüt oluyor.

"Ben Masal, bir gecede hayallerimi, ailemi ve ilk aşkımı aldılar elimden. Ama ölmedim. İntikam almak için mezarımdan geri döndüm. Şimdi Gonca’yı ve her şeyi elimden alanlarla yüzleşme zamanı" sözleriyle intikam yemini eden genç kadın kasabadaki toprakları almak istiyor.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği yapan Fikret’in, iflas etmesi ise yıllar önce yurt dışına yerleşen Ömer’in tekrar kasabaya dönmesine neden oluyor. Fikret’in tüm vekaletinin Ömer’de olması, toprakları almak isteyen Masal ile Ömer’i karşı karşıya getiriyor.

Kalender Kasabası’nda pandoranın kutusu Masal’ın gelişiyle aralanıyor. Kasaba sakinleri ise şimdiye kadar hiç şahit olmadığı olaylara tanıklık ediyor.

Yüzleşme yeni bölümüyle Salı akşamı 19.45'te Kanal D'de!