Skip to main content
 

Zalim İstanbul 10. Bölüm Özeti

Şeniz, Cemre ve Nedim’i herkesten önce bulabilecek mi? Zalim İstanbul 10. Bölüm pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Zalim İstanbul 10. Bölüm Özeti
Zalim İstanbul 10. Bölüm Özeti

Cemre’nin, Nedim’i kaçırışı köşkte taş taş üstünde bırakmaz. Agah yeğeninden bir haber alabilmek için memleket dahil çalınmadık kapı bırakmaz. Seher kızının da derdinin de peşindedir. Ceren annesini yanına çekmek için mağduriyetini son damlasına kadar kullanır. Seher ise eti tırnaktan ayırmamaya kararlıdır ta ki Neriman kozunu oynayana kadar. Seher şimdi hem kızlarının bağını hem de sırrını korumak zorundadır.

Zalim İstanbul 10. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Agah, Nedim’i bulabilmek için herkesi seferber ediyor. Zalim İstanbul 10. Bölüm pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Şeniz, Cemre ve Nedim’i herkesten önce bulmak için elindeki tüm imkanları kullanır. Tabii bu arada Cenk’e yakalandığının farkında değildir. Cenk annesinden bir adım öne geçtiğinde ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

----------------

Zalim İstanbul 10th Episode Summary

Will Seniz be able to find Cemre and Nedim before anyone else? Zalim İstanbul is on Kanal D with its new season on Monday at 20.00!

There’s complete mayhem in the mansion after Cemre takes Nedim away. Agah leaves no stone unturned, he even looks for them in his hometown. Seher is after her daughter and the reason why Cemre has done it. Ceren victimizes herself to win her mother’s support about the incident. Seher is determined not to make her children fall apart until Neriman steps in. Seher now has to protect both her daughters’ bond and her secret.

Seniz tries her best to find Cemre and Nedim before anyone else. However, she’s not aware that Cenk has caught her in the act. When Cenk gets one step ahead of his mother, nothing will be same.

Oyuncular

Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan

AGAH KARAÇAY
Deniz Uğur

Deniz Uğur

SEHER YILMAZ
Mine Tugay

Mine Tugay

ŞENİZ KARAÇAY
Ozan Dolunay

Ozan Dolunay

CENK KARAÇAY
Simay Barlas

Simay Barlas

DAMLA KARAÇAY
Berker Güven

Berker Güven

NEDİM KARAÇAY
Bahar Şahin

Bahar Şahin

CEREN YILMAZ
Sera Kutlubey

Sera Kutlubey

CEMRE YILMAZ
İdris Nebi Taşkan

İdris Nebi Taşkan

CİVAN YILMAZ