Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
60.541 kez izlendi
Hekimoğlu 7. Bölüm Fragmanı - 2

Hekimoğlu 7. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Hekimoğlu 7. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Hekimoğlu ağrı kesicileri bırakınca ortalık karışıyor!   Hemen izle


Hekimoğlu 7. Bölüm Fragmanı yayında! Hekimoğlu, girdiği iddia sonucunda zor durumda kalıyor!
Hekimoğlu 7. Bölüm Fragmanı yayında! Hekimoğlu, girdiği iddia sonucunda zor durumda kalıyor!

Hekimoğlu kullandığı ağrı kesiciler üzerine İpek ile iddiaya girer. Hapları kullanmadığı müddetçe poliklinik görevini yapmayacaktır. İlk olarak gözüne o gün işe geç kalan Memoli'yi kestirir ve kendisi yerine onu poliklinik görevine gönderir. Ancak Memoli de bu görevden nefret etmektedir. Eline geçen bir krizi fırsata çevirerek Hekimoğlu'nu kendi kazdığı kuyuya düşürür.

Hemolitik Anemi olan genç bir hasta getirilir. Başta hastalığın genetik olduğu sorgulansa da gerçek böyle değildir. Hekimoğlu'nun vakayı çözmesine ihtiyaç vardır. Ancak Ateş ağrı kesicilerini almadığı için oldukça zor bir durum yaşamaktadır. Hasta ile ilgilenebilecek halde değildir. Orhan'ın zorlaması sonucu işinin başına döner.

Hekimoğlu yeni bölümüyle 11 Şubat Salı 20.00'da Kanal D'de!

------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 7 Trailer is streaming! Hekimoglu has a hard time because of a bet he makes!

Hekimoglu makes a bet with Ipek; he doesn’t have to go to the clinic as long as he doesn’t take the pills. Firstly, he gets Mehmet Ali on his radar, he sends him to the clinic duty. However, Mehmet Ali also hates the clinic. He argues with a patient and makes a cunning move to get away with it.

On the other hand, a young patient who has hemolytic anemia is admitted to the hospital. The team doubts that it is genetic and it turns out they are right about it. They need Hekimoglu to handle the case. However, he has a hard time because he has not taken his painkillers for a while. He is not in the mood to undertake the case until Orhan forces him to do so.

Hekimoglu returns on February 11, Tuesday at 20.00 on Kanal D!