Skip to main content
 

Arka Sokaklar 520. Bölüm Özeti

Engin Müdür Narkotik ekibiyle birlikte Rıza baba ve ekibimizle işbirliği yaparak uyuşturucu ticareti yapanların peşine düşerler! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 31 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Arka Sokaklar 520. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 520. Bölüm Özeti

Remzi, karısının boşanma davası açtığını öğrenir ve kadının kardeşinin evine baskın yapar. Kadına saldırmak üzereyken ekibimiz baskın yapar. Karısı Ayşen’in demeç veren avukatı ve ailesine saldırır. Bütün aileyi katleder. Beklenmedik bir görgü tanığı vardır.

Arka Sokaklar 520. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Hüsnü'nün başı derde giriyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 31 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!   Tüm resimler

Haydarberk okul arkadaşının doğum günü partisine gider. Lüks bir evdir ve ev sahibi Vildan, Hüsnü’ye asılır. Vildan’ın kocası Tarumar hapishanededir. Karısına takıntılıdır. Gazetelerde Hüsnü’yle fotoğraflarını görünce, hapishaneden kaçar.

Aylin ve Hakan, Cihan bebeğin evlatlık işlemlerinin tamamlanması için haber beklemektedir. Ancak bu süreçte hiç hoşlarına gitmeyecek bir gerçek ortaya çıkar. Cihan bebeğin hayatta olan öz dayıları yeğenlerine sahip çıkmak istemektedir. Aylinlerin bebeği evlat edinmesi de bu olay sonrasında imkansızlaşır.

Selim ve Nazan isimli genç çocuklar, uyuşturucu bağımlısıdır ve evde kriz çıkarırlar. Uyuşturucu etkisiyle gasp ettikleri araç sahibini öldürürler. Uyuşturucu temin eden İsmail, yakalanır. Barcı İlyas’ın ismini verir. Gizli operasyonla polislerimiz Eda ve Hande bara müşteri gibi gider.  İlyas’tan feci şekilde dayak yerler. Eda ve Hande komalık olur.

Oyuncular

Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural