Skip to main content
 

Arka Sokaklar 517. Bölüm Özeti

Mesut, Firaz'ın saldırısı karşısında köşeye sıkışıyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 10 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 517. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 517. Bölüm Özeti

Canan Şahin’in evinde saldırı başlamıştır. Mesut köşeye sıkışır, Rıza Baba’dan yardım ister. Rıza baba ve ekibimiz en hızlı şekilde olay yerine yetişirler. Firaz ve adamları evin içine sızmayı başarır. Canan’ın kızı Ceren büyük tehlikededir. Ekip çatışmada üstünlüğü sağlar. Firaz kaçar. Canan ve Ceren kurtarılır.

Arka Sokaklar 517. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Rıza Baba ve ekip, Firaz'ın saldırısında hayatları tehlikede olan Mesut'u ve ev halkını kurtarmak için harekete geçiyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 10 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Firaz, başladığı işi bitirecektir.  Büyük oynar. Canan’ın koruması Salih’in nişanlısını rehin alır. Salih’i kızı öldürmekle tehdit eder. Ceren okullar arası koşu müsabakasındadır. Yarıştan dönerken Salih, Mesut’un kullanacağı arabayı bozar. Ceren ve Mesut yolda kalır. Firaz ve adamları ikisini de öldürmek için yollarını keser.

Nasuh, Arif müdüre yüksek yetkili kişilerden gelen bir telefonla nezaretten çıkarılır ve tanık koruma evine alınır. Ekipten kimse duruma anlam veremez. Şebnem, Engin Müdür ile konuşmak ister. Nasuh’un kurtulması karşılığında ona vereceği çok önemli bir isim vardır: Zahir…

Mesut’un kuzeninin kızı İlkay, Şanlıurfa’dan İstanbul’a üniversite de okumak için gelir. İlkay’ın annesi Sadiye kızını Mesut’a emanet eder. Okul meselesini halledene kadar misafir etmesini arzu eder.

Gülsüm, Taci isimli uyuşturucu işine bulaşmış birini yakalamak için polisle işbirliğine girer. Taci yakalanır ancak birkaç gün sonra Gülsüm’e ulaşılamaz. Evde kan izleri vardır. Gülsüm seri katil tarafından kaçırılma ihtimali yüksektir.

Oyuncular

Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural

Benzer İçerikler