Skip to main content
 

Arka Sokaklar 503. Bölüm Özeti

Aylin, suçluyu yakalamak için arabasını durdurmaya çalışır; fakat, araç durmayarak Aylin'e çarpar. hastaneye kaldırılan Aylin'e, Hakan kötü bir haber verir! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 1 Şubat Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!

Arka Sokaklar 503. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 503. Bölüm Özeti

Vücuduna kalbi tetikleyen iğne zerk edilen Engin hastaneye kaldırılır. Doktor Nazım, Engin’i kurtarmak için elinden geleni yapar. Herkes Engin’in hayatından endişelidir.

Arka Sokaklar 503. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Kaza geçiren Aylin'e kötü haber! Arka Sokaklar 503. Bölüm 1 Şubat Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!   Tüm resimler

Hüsnü’nün yeni aşkı Meryem'in annesi Meziyet, kocası İhsan’ı evden kovmuştur. İhsan, hala eve dönmemiştir. Meziyet, Hüsnü’den kocasını bulmasını ister.

Suriyeli Fatima yüksek bir yerden düşmüş ve ölmüştür. Kocası 70 yaşında bir adamdır. Kamuran kızı yaşlı adama satmıştır. Bilgileri Fatima’nın kardeşi Selman vermiştir. Kamuran suçlamaları reddeder. Bahar gizli göreve gider ve Kamuran’ın sattığı kızların arasına karışır. Kamuran, Bahar’dan şüphelenmiştir.

Arka Sokaklar 503. Bölüm Fragmanı

Terörist Yücel ve Tarık, kamyon dolu mühimmatla çarşıya gider ve terör eylemi yapacaklardır. Ekibimiz istihbarat almıştır ve olay yerine giderler. Yücel ve Tarık, terör eylemini hayata geçirirse birçok can kaybı olacaktır.

Benzer İçerikler