Skip to main content
 

Arka Sokaklar 457. Bölüm Özeti

Mesut ve Hüsnü, yaptığı işkencelerle nam salmış olan Kamburcu’nun karşısındadır! Arka Sokaklar 457. Bölüm 17 Kasım Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 457. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 457. Bölüm Özeti

Rızalar operasyona dahil olur. Semra’dan, Hüsnü ve Mesut’un yerini öğrenmeye çalışırlar.  Ekip, mekana baskın yapmak için hazırlıklara başlar.

Arka Sokaklar 457. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekip, Mesut ve Hüsnü'yü kurtarmak için büyük bir operasyon düzenliyor! Arka Sokaklar 457. Bölüm 17 Kasım Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Kerem ve Fulya, AVM’de esrarengiz bir adamla karşılaşır. Adam peşlerinden koşar ve Kerem’in gırtlağına yapışır. Adamın kim olduğu ile ilgili sonradan öğreneceğimiz gerçek şaşırtıcı olacaktır. Adam, Fulya’nın peşine düşer. Kerem üzerinden Fulya’ya ulaşmanın yollarını arar. Kız korkulu anlar yaşamaktadır. 

Reyhan ve Doğan, çocukları Ayşegül için bir arada olan çifttir. Doğan işe gitmiştir ve silahlı adamlar annesinin yanından Ayşegül’ü kaçırır. Akşam kadına bir telefon gelir. Reyhan, Çınar Demir davasında hakimdir.  Dava hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanmıştır. Rıza Baba şüphelenir ve Reyhan’dan bilgi alabilmek için yanına gider. Reyhan, mesleği ve kızı arasında bir seçim yapmak zorundadır.