Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
178 kez izlendi
Mülteci Nazike!

Mülteci Nazike! / Özel Klipler

Arka Sokaklar 529. Bölümde Nazike, insan kaçakçılığı yapan bir şebeke tarafından dolandırılıyor!   Hemen izle


Arka Sokaklar 529. Bölümde, uyuşturucu kartelinin başındaki Nadir'i yakalamak isteyen ve bu yolda teşkilattan gizli görev yapan ekibimize Cemal de katıldı!
Arka Sokaklar 529. Bölümde, uyuşturucu kartelinin başındaki Nadir'i yakalamak isteyen ve bu yolda teşkilattan gizli görev yapan ekibimize Cemal de katıldı!

Rıza Baba ve Engin Müdür önderliğinde ekibin bazı üyeleri Nedir'i ayakalamak için rozetlerini evde bırakıp yaraltına inme kararı alırlar. Bunun nedeni ise, Nadir'in elinin devletin içine kadar uzamasındandır. Başta yeni savcı olmak üzere herkesi haraca bağlayan Nadir, Savcı Canan ve Müsteşer Kemal'in böyle bir karar aqlmışlardır. Ekibimiz de bu onurlu görevde yerlerini alarak mesleki kariyerlerini riske atmışlardır.

Cemal ise, ekipteki bazı arkadaşlarının gizli saklı konuşmalarından, tuhaf davranmalarından dolayı şüphelenir. Acele ile çıkan Ali'yi görünce de takip etme kararı verir. Ali ve ekip, Nadir'in mekanlarından birisine operasyon düzenlemişlerdir; fakat, olayın farkına varan Nadir onlara pusu kurmuştur. Ekip mekanda sıkışarak ve ateş altında kalır. İçlerinden vurulanlar olsa da çelik yelekleri sayesinde kurtulurlar. Tam bu esnada Cemal yetişir ve ekibin kurtulmasını sağlar. Çatışma bittikten sonra ona olanlar anlatılır. Cemal tüm kötü şartları Nadir'in yakalanması için kabul eder..